fbpx

Hošimina Vjetnama

Home > Tour > Hošimina Vjetnama

Pēdējo gadu laikā Vjetnama ierindojas populārāko tūrisma galamērķu sarakstā, piesaistot tūristus no visas pasaules. Galvenais, kas tiek minēts par Vjetnamu dažādos tūrisma žurnālos un izdevumos, ir lieliskā cenas-kvalitātes attiecība, neatkārtojama eksotika, patīkamais klimats, laipnie un izpalīdzīgie vietējie iedzīvotāji. Pārsteidz, ka valsts, kas piedzīvojusi tik daudz karus, ir tagad kļuvusi par meku mūsdienu eksotiskajai atpūtai, strauji panākot un dažviet pat apsteidzot Taizemi un citas Dienvidaustrumāzijas valstis.

Vjetnamā galvenie tūrisma centri atrodas Fantietas un Njačangas apkārtnē. Šajās Vjetnamas dienvidu provincēs ir sastopamas visas Āzijas krāsas un labākie apstākļi atpūtai jaunākajās viesnīcas un labākajās pludmalēs. Vjetnamā Dienvidķīnas jūras piekraste ir vairāk kā 2000 km gara, bet tieši šo kūrortu pludmales un tirkīza zilais ūdens apbur viesus. Ūdens šeit sasilst līdz pat +29 C. Fantietas kūrorta zonas Ham Tien pludmales ir lieliski piemērotas buru sporta un kaitošanas cienītājiem.

Vjetnamiešu kultūra ir viena no senākajām visā Dienvidaustrumāzijā. Vjetnamas iedzīvotāji savā ikdienā ir pārņēmuši un ieviesuši daudzus ķīniešu filozofa Konfūcija un budistu dzīves principus. Tāpēc Vjetnamas iedzīvotāji ir labsirdīgi un izpalīdzīgi, kā arī ievēro augstus morāles principus sava ikdienā. Laikā, kad Vjetnama bija viena no Francijas kolonijām, vjetnamieši pārņēma dažādus eiropiešu kultūras aspektus, kā rezultātā daļa sabiedrības pieņēma kristietību. Komunisma periodā vjetnamieši aktīvi sadarbojās ar Padomju Savienību, Ķīnu un Kubu, un šī sadarbība piešķīra Vjetnamas iedzīvotājiem noteiktu kolorītu. Dienvidvjetnamu ietekmēja arī ASV karavīri, kas tur atradās Vjetnamas kara laikā. Visu augstāk minēto apstākļu dēļ šodien Vjetnamas identitāte ir salīdzināma ar daudzu valstu ietekmes un mantojuma mozaīku.

Vjetnamas veselības centri atdzimst un popularitātes ziņā tuvojas Taizemes kūrortiem. Ilgu laiku Vjetnamas veselības atgūšanas un masāžas pakalpojumi bija pieejami tikai sarkano lukturu kvartālos, bet šodien šī situācija ir mainījusies. Mūsdienās Vjetnamas labākie kūrorti piedāvā lieliskas tradicionālās un ārstnieciskās medicīnas pakalpojumus, sākot ar masāžas saloniem un tradicionālajām dziednīcām lauku reģionos līdz mājīgiem eko-centriem, kas atrodas džungļos, vai augstākās klases sanatorijām piejūras kūrortos.

Tūristus visvairāk pārsteidz tas, ka šajā krāsainajā, eksotiskajā un iztēli rosinošās Vjetnamas pasaules baudīšanai nav nepieciešams biezs naudasmaks. Droši dodieties uz šo Dienvidaustrumāzijas pērli.

Galvaspilsēta: Hanoja.

Valūta: Vjetnamas dongs.

Valodas: vjetnamiešu (valsts valoda), taizemiešu, khmeru, ķīniešu, mungo un citas valodas. Otrā populārāk svešvaloda šeit ir franču valoda, bet arī angļu valoda kļūst aizvien populārāka.

Klimats: Šajā kalnainajā un mežainajā valstī ir ļoti daudzveidīgi ģeogrāfiskie apstākļi, kas veido tikpat daudzveidīgu klimatu visā valsts teritorijā. Vjetnamā ir trīs klimatiskās joslas – mitrā subtropu josla, musonu un tropiskās savannas joslas.  Valsts dienvidu daļā gaisa temperatūra parasti sasniedz +25-30 grādus pēc Celsija, bet kalnainajā ziemeļu daļā decembrī temperatūra var nokrist līdz +5o C, bet vasarā sasniegt +35 un vairāk grādus.

Atpūtas ilgums: 12 naktis.

Ceļojumi pieejami no decembra līdz martam.

Cena vienai personai ir sākot no 919,00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

Ierodoties viesnīcās, būs iespēja apskatīt un rezervēt tūroperatora piedāvātās ekskursijas par papildus samaksu.

Cenā iekļauts:

Lidojumi Rīga –Vjetnama (Hošimina)– Rīga (ar pārsēšanos);

Katram rokas bagāža un nododamā bagāža;

Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē;

Dzīvošana izvēlētajā naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu.

Ierodoties lidostā, Jūs sagaidīs un pavadīs gids. Tālāk ar transfēru nonāksiet izvēlētajā viesnīcā.

Pievienotā bilde ir no tūroperatora Novatours mājaslapas.

 

Vēsture

Pirms 2000 gadu tagadējās Vjetnamas teritorijas ziemeļos mītošā tauta sāka audzēt rīsus Sarkanās upes ielejā. Tā radās Van Lang karaliste, kas ir mūsdienu Vjetnamas senais priekštecis. Vēlāk šīs teritorijas iekaroja ķīnieši, kas valdīja Ziemeļvjetnamā vairāk kā 1000 gadu garumā. Tikmēr Dienvidvjetnamas attīstību visvairāk ietekmēja Indija. Mūsu ēras 983. gadā vjetnamiešu vadonim Ngo Kjujenam izdevās padzīt ķīniešus, kā rezultātā Ziemeļvjetnama kļuva par neatkarīgu valsti. XII gadsimtā mūsdienu Vjetnamas ziemeļos trīs reizes iebruka mongoļi, kurus, tāpat kā ķīniešus, vjetnamieši sakāva cīņā uz Ba Dang (Bạch Đằng) upes. No XV līdz XVIII gadsimtam Vjetnamā notika daudzas kaujas un bieži tika slēgtas dažādas vienošanās līdz brīdim, kad Ziemeļvjetnama un Dienvidvjetnama tika apvienotas vienā valstī. XVI gadsimtā pie Vjetnamas krastiem piestāja pirmie portugāļu misionāri, dominikāņu un jezuītu mūki, kā rezultātā arī šajā tālajā Dienvidaustrumāzijas valstī parādījās pirmās Romas katoļu draudzes. XIX gadsimtā Vjetnama pakāpeniski kļuva par Francijas koloniju. XX gadsimta sākumā Vjetnama atguva neatkarību pateicoties komunistiskajai kustībai, kuru vadīja Ho Ši Mins. 1930. gadā visas komunistiskās kustības apvienojās Vjetnamas komunistu partijā. Otrā Pasaules kara laikā Vācijas armija sakāva francūžus Vjetnamā, kā rezultātā Japāņi izmantoja Francijas bezspēcību reģionā un iekaroja gandrīz visu Vjetnamu. 1945. gadā, pēc sakāves 2. Pasaules karā, Japāna padevās, bet varas vakuumu Vjetnamā izmantoja Ho Ši Mins, kas kopā ar komunistiem ieguva varu valstī un pasludināja neatkarību. 1965. gadā aptuveni pusmiljons ASV karavīru ieradās Vjetnamā, lai cīnītos pret komunistiem Ziemeļvjetnamā. 1973. gadā ASV atsauca savu karaspēku no Ziemeļvjetnamas. 1976. gada Ziemeļvjetnamas komunisti sagrāva Dienvidvjetnamas pretestību un atkal apvienoja valsti Vjetnamas Sociālistiskajā Republikā. 1986. gadā Vjetnamas valdība uzsāka tirgus reformu, kā rezultātā valsts ekonomika piedzīvoja būtisku izaugsmi. 1994. gadā ASV atcēla ekonomisko embargo pret Vjetnamu, bet 1995. tika atjaunotas diplomātiskās attiecības starp ASV un Vjetnamu.

Reliģija

Vjetnamas tautas reliģijai (73%) ir raksturīgi gan konfūcisma, gan budisma principi, bet 12% iedzīvotāju sevi uzskata par budistiem, 8% par kristiešiem, un citu reliģiju pārstāvji.

Darba laiks

Veikali un dažādas organizācijas strādā no 7:30 līdz 11:30. Pēc tam viss apstājas uz divas stundas ilgu pusdienu pārtraukumu, kas ilgst līdz 13:30, bet darba diena beidzas 16:30. Daudzi veikaliņi atsāk darbu pēc pusdienas pārtraukuma tikai 14:00. Arī bankām ir analoģisks darba laiks, bet lielākajās pilsētās banku filiāles strādā arī brīvdienās. Tirdzniecības centri strādā septiņas dienas nedēļā, bez ilgiem pusdienu pārtraukumiem, līdz 20:00. Muzeji parasti ir slēgti pirmdienās, vienu dienu nedēļā. Arī tempļos un pagodās dodas pusdienu pārtraukumā.

Dzeramnauda

Apkalpojošais personāls uz dzeramnaudu necer, bet vienmēr priecājas to saņemt. Izsmalcinātos restorānos un viesnīcās dzeramnauda tiek iekļauta rēķinā (parasti 5-10%).

Transports

Brauciens pa Vjetnamu autobusā var sagādāt dažādus izaicinājumus arī šodien. Neskatoties uz to, ka ar katru dienu situācija uzlabojas un autobusi kļūst jaunāki, ceļi joprojām ir pārāk šauri un nepiemēroti lielajai transporta plūsmai mūsdienu Vjetnamā. Autobusu biļešu cenas ir fiksētas un sabiedriskais transports nogādās jūs pie galvenajiem apskates objektiem. Kopējais dzelzceļa sliežu garums Vjetnamā ir 2500 km, kā rezultātā daudzi ceļotāji dod priekšroku tieši šim transporta veidam.

Pilsētās ir ļoti populāri moto-taksometri un trīsriteņu rikšas. Arī rietumu pasaules iedzīvotājam pierastie taksometri kļūst aizvien populārāki, bet tikai braucot rikšā vai uz motocikla jūs spēsiet sajust īsto Vjetnamu. Lielās pilsētas ir pieejams arī sabiedriskais transports, bet atrast pareizo ceļu maršrutu un ceļu juceklī nemaz nav tik viegli.

Citu valstu pilsoņi Vjetnamā nedrīkst īrēt automašīnu vai motociklu, jo Vjetnamā netiek atzītas citu valstu izsniegtas autovadītāju apliecības. Tūristu iecienītākais pārvietošanās veids Vjetnamā ir mazas jaudas motorolleri.

Nacionālā virtuve

Ēdiens Vjetnamā atgādina atsevišķu reliģiju vai pat filozofiju. Daudzi šefpavāri Vjetnamā ievēro jing un jang principu, radot ēdienu, kas ir līdzsvarots un piemērots cilvēka ķermenim. Šeit jūs atradīsiet visu, ko vien varat iedomāties, sākot ar salātiem un eksotisku augļu desertiem līdz gaļas un veģetāriešu ēdieniem. Vjetnamas zupas ar makaroniem ir ļoti daudzveidīgas un neparastas. Zupas visbiežāk tiek pagatavotas ar jūras veltēm, dažādos veidos pagatavotiem makaroniem, liellopu un pīles gaļu, citronzāli, čili pipariem un citām Vjetnamai raksturīgām garšvielām. Vjetnamiešu kafija ir salīdzinoši slavena visā pasaulē. Bagātīgās ražas valstī jums būs iespēja nogaršot gandrīz visu, ko vēlaties. Fantietas zvejnieki ir slaveni visā pasaulē, bet visā pasaulē plaši izmantotā zivju mērce un daudzveidīgās jūras veltes pārsteigs jūs Vjetnamas kūrortos. Neaizmirstiet no rīta apmeklēt vietējo tirgu, kur letes ir pilnas ar mango, papaijas, ličī, ananāsu augļiem un daudziem citiem mazāk zināmiem gardumiem. Šeit atradīsiet ar pūķa augli jeb pitaiju, kas ir viens no Vjetnamas krāsainākajiem un gardākajiem Vjetnamas simboliem.

Ierobežojumi

Valstī nav īpašu ierobežojumu, bet spēkā ir vispārpieņemtās normas, kas nozīmē to, ka šeit ir jāciena kultūra un jāievēro etiķetes normas, it īpaši attālinātos lauku reģionos. Īsi t-krekli un šorti būs lieliski piemēroti pludmalei, bet tempļos un pagodās ķermeņa daļas ir jānosedz.

Atšķirībā no rietumniekiem ierastās attieksmes pret bērniem, šeit nav ieteicams glāstīt bērna galvu un atklāti sajūsmināties par mazuļiem. Vjetnamieši tic, ka šāda rīcība piesauks bērnam ļaunos garus un slimības.

 

Kūrorti

Fantieta (Phan Thiet)

Ilgstošu laiku zveja un zivju mērce bija galvenais Fantietas pilsētas ienākumu avots. Ar laiku gleznainā un lieliskām pludmalēm bagātā pilsēta atklāja savas priekšrocības un šodien ir kļuvusi par unikālu kūrortu Dienvidķīnas jūras piekrastē. Fantietā viesus, kas meklē idillisku atpūtu dabas klēpī, priecēs labas viesnīcas, augstas kvalitātes pakalpojumi un izdevīgas cenas. Ja sapņojat par fantastiskiem jūras velšu ēdieniem, tad Fantietas promenādes restorāni būs īstā vieta, kur nodoties gastronomiskai baudai.

Tomēr Fantietas centrs nav kūrorts. Šī piejūras pilsēta, kurā atrodas reģionālās administratīvās valsts iestādes un kuģu piestātne, sniedz jums iespēju apmeklēt muzejus, tirdzniecības centrus, tirgus un pat skolu, kurā mācījās Vjetnamas komunistu līderis Ho Ši Mins. Slavenākās atpūtas vietas, Ham Thien un Mui-Ne, atrodas ārpus pilsētas centra, Vjetnamas nepieradinātajās pludmalēs.

Ham Thien

Ham Thien kļuva populāra ārvalstu tūristu vidū pēc 1995. gada, kad atpūtnieki kūrorta pludmalēs vēroja saules aptumsumu. Kopš tās dienas ir notikušas apjomīgas izmaiņas. Mūsdienās uz 10 km garās piekrastes atrodas atpūtas zona, kurā tūristus gaida simtiem kūrortu, viesnīcu, bāru, restorānu, veikalu un veselības centru. Ham Thien ir pieejams golfa laukums, kā arī izveidota infrastruktūra kaitošanas un vindsērfinga cienītājiem. Lielākā daļa viesnīcu šeit ir četru zvaigžņu viesnīcas, piedāvājot tūristiem neparasti augsta līmeņa un kvalitātes apkalpošanu Vjetnamas pludmalēs. Viens no slavenākajiem Ham Thien apskates objektiem ir Feju avots. Feju avots smilšainajās kāpās ir izskalojis nelielu kanjonu un atklājis krāsainu smilšu slāņus – sarkanas, baltas, oranžas un pat rozā smiltis.

Mui-Ne

Septiņu kilometru attālumā no Fantietas centr atrodas pats jaunākais un populārākais Vjetnamas kūrorts Mui-Ne, kura smilšainā piejūras josla ir 22 km gara. No rītiem šajā tūristu iecienītajā rajonā, kas atrodas uz zemesraga, dzīves ritms ir īpaši aktīvs. Vakaros vietējie pulcējas, lai nesteidzīgi iedzertu kafiju vai pavakariņotu kādā no ēstuvēm, bet restorānos un kafejnīcās pulcējas atpūtnieki. Mui-Ne tulkojuma no vjetnamiešu valodas nozīmē “No vējiem pasargātais zemesrags”, jo senākos laikos zvejnieki šeit slēpa savas laivas no spēcīgajiem vējiem.

Mui-Ne kūrorts būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas tuvāk iepazīt vietējās kopienas, bet tajā pašā laikā saglabāt distanci no plaši apmeklētām un populārām tūristu atpūtas vietām. Klusā kūrorta mājīgas pludmales un viesmīlīgie vietējie iedzīvotāji ir Mui-Ne galvenās priekšrocības. Pietam, Mui-ne, tāpat kā Ham Thien, ir kaitošanas un vindsērfinga cienītāju paradīze. Arī apkārt esošas smilšu kāpas piešķir kūrortam ekskluzīvu noskaņu.

Ke Ga

Ke Ga ir vēl viena no slēptajām Vjetnamas tūrisma pērlēm. Ke Ga pilsēta, kas atrodas tikai 35 km attālumā no Fantietas kūrorta, ir īsta atpūtas paradīze bez steigas un milzīgajiem tūristu pūļiem. Šeit jums būs iespēja atpūsties dabiskajās un gandrīz tukšajās Vjetnamas pludmalēs, baudīt svaigas jūras veltes un iepazīt Vjetnamas kultūru. Jaunuzceltās Ke Ga viesnīcas apvieno mūsdienu komfortu un ērtības ar Vjetnamas dabīgo mieru un klusumu. Šeit atrodas neliela sala, uz kuras 1889. gadā tika uzbūvēta pati augstākā bāka valstī. No bākas paveras pasakains skats uz Ke Ga kūrortu un jūru. Zvejnieku ciematiņā jums būs iespēja pa tiešo no laivas iegādāties svaigi nozvejotas garneles vai tunci. Pateicoties netālu esošajiem rīsu laukiem, atpūšoties šeit, jūs iepazīsiet gan vietējo zvejnieku, gan lauksaimnieku ikdienu un gadsimtiem senās tradīcijas.

 

Ko apskatīt? 

Dalata

Dalata ir zināma kā Vjetnamas Parīze. Šī ir ļoti interesanta pilsēta, kas apvieno dabas skaistumu, atjautīgu arhitektūru un mūžīgam pavasarim līdzīgus laika apstākļus. Pilsēta atrodas 1500 m virs jūras līmeņa, uz Lang Bang plato, un tāpēc to nepārtraukti ieskauj migla, nodrošinot ideālus apstākļus lauksaimniecībai. Dalata ir slavena ar saviem mežiem. Pilsētas apkārtnē audzē rozes, orhidejas, dārzeņus (kāposti un puķkāposti), dažādus augļus un kafijas zirnīšus.  Dalatas arhitektūrā dominē Francijas koloniālā perioda art-deko ēkas, piemēram, dzelzceļa stacija, katoļu baznīca un daudzas citas ēkas, kas Vjetnamas džungļos atgādina Eiropu. Ar savu formu uz citu ēku fona izceļas “Neprātīgā māja” – viesu nams, ko projektēja arhitekts Hangs Nga. Daudzi šo ēku raksturo kā Gaudi arhitektūras stila, ko ir iespējams vērot Barselonā, sajaukumu ar Disnejlendas atrakciju parka atrakcijām.

Sarkanās un baltās smilšu kāpas

Milzīgās kāpas atrodas pavisam netālu no Mui-Ne kūrorta. Šeit, sarkano un balto kāpu ieskauti, jūs izjutīsiet tuksneša klusumu. Tomēr no lielās tūristu plūsmas uz ilgu laiku paslēpties neizdosies. Sarkanās kāpas ir pavisam netālu no Mui-Ne kūrorta, bet baltās kāpas, kas ir daudz lielākas, atrodas 24 km attālumā no pilsētas. Kāpas ir lieliska vieta, kur uz stundu atpūsties no ikdienas steigas un vērot saulrietu.

Ūdenskritums Pongurs

Ūdenskritums Pongurs ir viens no skaistākajiem dabas veidojumiem, tas atrodas 50 km attālumā no Dalatas pilsētas. Ūdenskritumu veido septiņas kaskādes 40 metru augstumā, bet ūdens uzkrājas milzīgā baseinā ūdenskrituma pakājē. Lietus sezonas laikā ūdenskrituma ūdens apjoms un radītais troksnis liek aizrauties elpai. Ūdenskrituma apkārt aug daudzi seni un tikai Vjetnamā atrodami koki. Vjetnamas valdība ir oficiāli atzinusi šo ūdenskritumu par vienu no skaistākajām vietām valstī. Vjetnamieši Pongura apkārtnē svin pavasara svētkus un organizē pasākumus cilvēka un dabas draudzības svinēšanai.

Hošimina (Saigona)

Pilsēta, kas agrāk tika saukta par Saigonu, bet šodien pazīstama kā Hošimina, ir Vjetnamas galvenais apskates objekts, kas ietver sevī visu, ko varat vien iedomāties Dienvidaustrumāzijas valstī. Šī ir biznesa un kultūras pilsēta, kurā līdzās mīt izsmalcinātas viesnīcas un lētākie viesu nami, pasaules līmeņa restorāni un gardākais ielu ēdiens; pilsēta, kurā atradīsiet gan klusus veikaliņus, gan cilvēku pūļu piesātinātu tirgu. Pagātnes karu rēgi joprojām ir redzami uz dažu ēku sienām, bet skarbās vēstures liecības lēni aizstāj mājīgi parki, mūsdienīgi debesskrāpji un krāsainais dzīves ritms. Pilsēta sniegs jums iespēju uzzināt vairāk par Vjetnamas vēstures dažādajiem periodiem.

Pazemes tuneļi

Pazemes tuneļi atrodas netālu no Hošiminas un tas ir 120 km garš pazemes tuneļu tīkls. Šo iespaidīgo tuneļu tīklu izbūvēja cilvēki ar mērķi nodrošināt Vjetkonga kaujiniekiem nepieciešamo pārsvaru Dienvidvjetnamā. Šajos tuneļos slēpās tūkstošiem Ku Či provinces iedzīvotāju. Slepeno tuneļu tīklu sāka veidot vēl karojot ar francūžiem, bet visvairāk tuneļi tika izmantoti Vjetnamas kara laikā, kad komunistu nemiernieki karoja ar ASV karavīriem. Slepenie pazemes tuneļi savienoja ciematus, slimnīcas, pārtikas noliktavas; šajos tuneļos atradās skolas, kāzu zāles, teātri un veikali, un dažviet tuneļi atradās pat zem ASV kara bāzēm. Tomēr dzīve pazemē nebija viegla – bombardēšanas laikā nemierniekiem nācās tuneļos pavadīt pat vairākas dienas. Pazemes pilsētas iedzīvotāji cieta no dažādām slimībām. Neskatoties uz piedzīvotājām grūtībām, slepenie tuneļi ir viens no iemesliem, kas neļāva ASV karavīriem uzvarēt Vjetnamas karā. Šodien tuneļi ir pieejami apskatei gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Kara upuru piemiņas muzejs

Ja ir izvēlas viens no Hošiminas muzejiem, kas tiešām ir apmeklēšanas vērts, bez šaubām tas ir Kara upuru piemiņas muzejs. Muzejs sniedz pavisam citu, pārsteidzošu un provocējošu viedokli par Vjetnamas karu, kā arī citiem militārajiem konfliktiem, kas ir notikuši valstī, tai skaitā cīņas ar ķīniešiem un francūžiem, kas risinājās pirms japāņu un amerikāņu ierašanās Vjetnamā. Šeit jūs varēsiet apskatīt spīdzināšanas rīkus, reti sastopamus eksperimentālos ieročus, kas tika izmantoti Vjetnamas kara laikā, bet desmitiem šaušalīgu fotogrāfiju atgādinās par to, cik briesmīgs karš plosīja šo skaisto un miermīlīgo tūrisma valsti. Kara muzejs ļaus ieraudzīt patieso Vjetnamas un tās iedzīvotāju vēsturi.

Mekongas delta

Mekongas delta ir Vjetnamas slavenākais dabas objekts, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.  Mekonga ir Dienvidvjetnamas dzīvības avots, kultūras un dzīvesveida daļa – šajā zaļojošajā un ūdeņiem bagātajā deltā vieta atradīsies visam. Šeit jūs ieraudzīsiet visu, kas nāk prātā iedomājoties par Vjetnamu – rīsu baseini, dubļainos ūdeņos iestiguši bifeļi, kanālos peldošas laivas ar precēm un augļiem, no upes zivīm pagatavoti ēdieni uz restorānu galdiņiem, kņadas pilni ciematiņi un pilsētas, kā arī cilvēku neskarti dzīvnieku pasaules nostūri. Visa dzīve šeit pulsē Mekongas ritmā. Ik uz stūra atradīsiet khmeru pagodas un budistu tempļus, bet vēstures entuziasti novērtēs lielisko iespēju izpētīt Vjetkonga partizāņu bunkurus, kas ir saglabājušies vēl no pilsoņu kara laikiem.

Līdzīgi Piedāvājumi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tivata Melnkalne

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bali sala

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...