Zakinta Grieķija

Home > Tour > Zakinta Grieķija

Zakintas sala (Zakynthos) ir viena no skaistākajām un populārākajām Grieķijas salām Jonijas jūrā.  Tā pārsteidz ar apburošo dabas skaistumu, kristāliski dzidrām pludmalēm un omulīgām pilsētiņām. Salu ieskauj jūra, kura zaigo visās zilās krāsas nokrāsās. Sala ir zaļa, pateicoties priežu mežiem un olīvkoku audzēm, smaržo pēc apelsīnu ziediem. Elpu aizrauj unikālās peizāžas, kas ir pārpilnas ar patīkamiem pārsteigumiem. Salas priekšrocības ir novērtējuši Logerheda bruņurupuči, kuri ir iecienījuši šīs salas pludmales ligzdošana sakarā, un tie ir kļuvuši par salas simbolu. Zakintas jutekliskā atmosfēra un salas iedzīvotāju laipnā izturēšanās ir, radījuši apstākļus labai atpūtai.

Galvaspilsēta: Grieķijas galvaspilsēta ir Atēnas. Zakintas salas galvaspilsēta – Zakinta.

Valūta: eiro (EUR).

Valoda: jaungrieķu valoda, tostarp var sazināties gan angļu, gan vācu valodā. Mūsu laikos grieķi mācās divas valodas – jaungrieķu un sengrieķu.

Reliģija: Vairākums cilvēku ir pareizticīgie.

Klimats: Zakintas salā ir Vidusjūras reģionam raksturīgie laika apstākļi. Vasaras šeit ir karstas un bez nokrišņiem. Pateicoties mitrajiem ziemas mēnešiem,  šī sala ir viena no viszaļākajām Grieķijas salām. Šeit labi aug olīvas, citrusaugļi un vīnogas.

 Ceļojuma cenā iekļauts:

Lidojumi Rīga – Zakinta  – Rīga;

Rokas bagāža un nododamā bagāža;

Transfērs (lidosta – viesnīca- lidosta);

Dzīvošana izvēlētajā naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē. Tūristi ir tūrisma operatora pārstāvja aizbildnībā, kura uzdevumos ietilpst palīdzības sniegšana pēc ielidošanas, uzturēšanās laikā, kā arī pasūtījumu pieņemšana vietējo ekskursiju sakarā.

 

*Cenā nav iekļautas ekskursijas.

Klientiem tiek piemērots obligātais tūrisma nodoklis 0,25 – 4 EUR apmērā par dienu/numuru, atkarībā no viesnīcas kategorijas. Maksa tiek iekasēta kopš 01.01.2018., un tiek maksāts viesnīcā uz vietas.

 

Ekskursijas tūres cenā iekļautas naktsmītnes, lidojumi, transfērs, ēdināšana (brokastis un vakariņas pēc programmas) un citi pakalpojumi, atbilstoši tūres izvēlei. Plašāka informācija pie ekskursijas tūres aprakstiem.

Atpūtas ilgums: 8 vai 15 dienas.

Ceļojumi pieejami aprīlī un maijā.

Cena vienai personai ir sākot no 629.00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

“Atgriešanās Itakā” ekskursijas tūres ilgums: 8 dienas.

Ekskursiju tūre pieejamas: maijā.

Ekskursiju tūres cena 1 personai no 899.00 EUR.

Ierodoties Zakinta lidostā, tūristus sagaida, pavada un informē gids. Viņa kompetencē ir ietverta palīdzības sniegšana ielidošanas un izlidošanas laikā, uzturēšanās laikā, kā arī pierakstot gribētājus uz vietējām ekskursijām. Tiek nodrošināts transfērs, kas tūristus nogādā izvēlētajā viesnīcā.

Elpu aizraujošas peizāžas – stāvot uz kraujas, apakšā redzams bezdibenis. Kur vien skaties, visur ir redzama smaragdzaļa jūra un zilas debesis, ko savstarpēji norobežo pelēkbalto klinšu kontūras. Tostarp ir vērojams attālas pludmales fragments, kurā ir redzams pasakains kuģa vraks. Tā ir šīs brīnišķīgās salas vizītkarte, ko vajadzētu redzēt. To ir vērts apmeklēt, lai ieraudzītu miera un siltuma pārpilnas ieliņas, kur nama durvju priekšā sēž večuki, un baloži ir okupējuši vecos zvanu torņus, gaismas piesātināta pēdējā pēcpusdienas stunda, tostarp dzēšot robežas debess un jūras starpā, vienkārši ēdieni, piemēram, aitas siera gabals ar maizi un olīveļļu. To ir vērts apmeklēt arī „recinas” dēļ, tas ir vīns, kuram tiek pievienoti koka sveķi, un tieši šeit tam ir visnotaļ unikāla garša. Tiešā un pārnestā nozīmē visskaļākais salas tūrisma centrs ir Laganasa, kas atrodas identiska nosaukuma līča piekrastē, šeit ir 5 km gara smilšu pludmale, kas ir Jūras nacionālā parka sastāvdaļa. Tieši šeit bruņurupuči dēj olas, un tādēļ arī noteikti pludmales apgabali tūristiem ir slēgti, tostarp arī ir aizliegts nodarboties ar atsevišķiem sporta veidiem. Laganasā atrodas salā vislabākie klubi, bāri un diskotēkas, kuri ir populāri nakts izklaižu cienītāju vidū. Šeit ir daudz tavernas un restorāni: sākot no tradicionāli grieķiskajiem un beidzot ar itāļu, ķīniešu, indiešu ēstuvēm un tipiskajiem ātrās ēdināšanas tīkliem. Daudzo veikaliņu preču sortiments līdzinās galvaspilsētā esošajam. Arvien populārāka kļūst Cilivi – neliels, bet, vēl tūristu nepārpildīts, apvidus, ar skaistu smilšu pludmali, kam ir piešķirts Zilais karogs, tostarp piedāvājot plašu ūdens sporta veidu klāstu. Uzmanību piesaista kafejnīcas, bāri un krodziņi, vajadzētu apmeklēt tradicionālās grieķu tavernas. Šeit ir plašas atrakciju iespējas visu vecumposmu apmeklētājiem: Fantasy Mini – Golf stadioni, izklaižu centrs Bowl’m Over ar biljardu un boulingu, Luna Fun Park un Jūras muzejs. Argassi atrodas tikai 4 km attālumā no salas galvaspilsētas. Šajā apvidū ir smilšu pludmales un tīrs jūras ūdens. Apvidus ir teicama bāze, lai apmeklētu Vasilikos – Bananas pussalas brīnišķīgās pludmales Gerakas vai Porto Roma. Argassi tuvumā sākas trekinga maršruts uz Skopu, – visaugstāko, Vasilikos pussalas, pauguru, kur sensenos laikos atradās Artemīdas templis. Kalamaki – tas ir neliels tūrisma centrs, kas ir populārs ar teicamajām un plašajām pludmalēm, kur izšķiļas Karetas bruņurupuči. Daudz klusāka vieta, salīdzinājumā ar kaimiņos esošo Laganasu, un tā ir labāk piemērota tiem, kuri vēlas mierīgu atpūtu vai arī ģimenēm ar bērniem.

Transports

Ļoti labi ir sakārtota autobusu satiksme. No Zakintas pilsētas var aizbraukt līdz vismazākajiem apvidiem, cena – 2 EUR. Bez autobusu satiksmes, galvenie transportlīdzekļi ir takši, cena – apmēram 3 EUR/km.

Dāvanas

Olīveļļa, populārā recina (ar sveķiem aizdarīts vīns), suvenīri ar bruņurupučiem, jo salas simbols ir Logerheda bruņurupuči.

Pludmales

Galvenokārt smilšu, plašas, publiskās, ieeja bez maksas, pludmales serviss pieejams par atsevišķu samaksu: atpūtas krēsls + lietussargs aptuveni 8 EUR/dienā.

Ekskursijas

Apkārt salai

Aizraujoša ekskursija, kuras laikā ir iespējams apskatīt salas visskaistākos nostūrus. Tūre sākas ar Aristeonas olīveļļas ražotni Litakijā. Kā nākamā programmas pieturvieta ir Gramsasas nelielas vīna ražotnes, ģimenes uzņēmuma, apmeklējums, kur ir paredzēta vīna ražošanas metožu, gan pagātnē, gan arī mūsdienās, prezentācija, ar tai sekojošu vīnu degustāciju. Pēc tam sekos brauciens uz gleznainajiem kalnu ciematiem: Kiliomeno, Agios Leon un Maries, fotopauze. Maršrutā ir ietverta Zakintas vecākā olīvkoka apskate un Anafronitria – vieta, kur grieķi patstāvīgi iegūst olīveļļu, medu un vāc dažādus augus – degustācijas un iepirkšanās iespēja. Kā nākamā apskates vieta ir salas līča panorāma, kas ietver populāro Navagio pludmali, ko ir iespējams redzēt no platformas, kas atrodas jūras kraujas malā. Pēc tam sekos brauciens Agios – Nikolaos ostas virzienā. Reiss uz Zilajām alām, pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā. Vizīte Bohali, ar skatu laukumu, no kura var tīksmināties par salas panorāmu. Ekskursija visai dienai. Cenas – aptuveni 34 EUR (nav ietverta samaksa par reisu uz Zilajām alām).

Zakinta naktī

Brauciens no viesnīcas vēlā pēcpusdienā uz salas galvaspilsētu – Zakintu. Brauciens gar ostu. Programmā ir iekļauta pastaiga pa vecpilsētu, brīvais laiks iepirkumiem. Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā. Cena – aptuveni 20 EUR.

Navagio reiss

Brauciens autobusā Zakintas pilsētas ostas virzienā, un pēc tam reiss ar kuģi uz populāro Navagio pludmali, kas atrodas Zakintas salas ziemeļrietumos. Reisa laikā būs iespēja tīksmināties par Skinari zemesragu un tuvumā esošajām Zilajām alām – laiks peldei šajā apvidū. Pēc tam uzturēšanās Higia pludmalē, kas, pateicoties tur esošajiem aukstajiem sērūdens avotiem, tiek uzskatīts par salas dabīgo SPA centru. Reisa laikā būs iespējams vērot Zakintas austrumu piekrasti – kura ir slavena ar populārajiem Cilivi, Alikem – Alikanas, Peloponesas kūrortiem, kā arī ar Kefalonijas salu. Skats uz brīnišķīgo Mikro Nisi salu, kā arī uz salas ziemeļos populāro Makri Gialos pludmali. Atgriešanās Zakintas ostā. Ekskursija visai dienai. Cena – aptuveni 34 EUR.

Caretta caretta reiss

Reiss modernā grieķu laivā ar stikla apakšu, pa Laganasas līci, lēnām slīdot gar Zakintas salas mežonīgajiem dienvidu krastiem. Iespēja novērot populāros Caretta caretta jūras bruņurupučus to dabiskajā vidē, Eiropā vislielākajā šo bruņurupuču izšķilšanās vietā. Reisa laikā paredzēta pieturvieta, peldei noslēpumaino Keri alu tuvumā, nepieejamā piekrastē, kur ir daudz jūras kraujas, mežonīgas pludmales, kā arī klinšu atlūzas. Vēlāk sekos apstāšanās neapdzīvotās Maratonisi salas piekrastē, kas tiek dēvēta par Bruņurupuču salu, kur ligzdo Caretta caretta bruņurupuči. Ekskursijas laiks – pus diena. Cena aptuveni 28 EUR.

Kefalonija

Brauciens uz vislielāko Jonijas jūras salu. Salas aizstāvja Svētā Gerasima brīnišķīgā klostera apmeklējums, kurā atrodas svētā pīšļi, kā arī Drogarati alas apmeklējums. Laivu tūre Melissani pazemes ezerā. Pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā, kur ir ļoti garšīgs ēdiens, kura atrodas austrumu piekrastes Agia Efimia nelielajā ostā. Fotopauze Mirtos pludmalē, kura ir kļuvusi populāra, pateicoties daudzajām filmām. Vīna ražotnes apmeklējums, kur būs iespējams degustēt tipisko, Kefalonijas vīnu „Robola”. Maršrutā vērojamas neaizmirstamas peizāžas – nelieli zvejnieku ciematiņi, kuri iekļaujas mežonīgās salas dabīgajā, zaļajā peizāžā! Ekskursija visai dienai. Cena – aptuveni 50 EUR (cenā nav ietverts: reiss pa Melissani ezeru un ieejas maksa Drogarati alā).

Grieķu vakars

Tīksmināšanās par saulrietu populārajā Kampi apvidū, atstatus no viesnīcām un kūrortiem. Ekskluzīvs vakars ar vakariņām autentiskā grieķu tavernā, zem atklātas debess, kur būs daudz tradicionālās mūzikas, deju un kopīgu izklaižu. Cena – aptuveni 35 EUR.

Olimpija

Lielākais Zeva templis Senajā Grieķijā, šobrīd galvenokārt asociējas ar Olimpiskajām spēlēm. Sporta sacensības, kas šeit norisinājās turpat 12 gadsimtu garumā, bija ne tikai sacensības, bet arī pielūgsmes izpausme dievu valdniekam, un ievērojamā mērā iespaidoja mākslas un kultūras attīstību. Arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kur varēs apskatīt Prāksitela un Fīdija garadarbus, olimpiskā stadiona apmeklējums. Programmā ietverta Zeva tempļa apskate, kurā atradās viens no senās pasaules septiņiem brīnumiem – Zeva statuja, ko bija veidojis Fīdijs, kā arī Hēras altāris, kur mūsdienās tiek aizdegta olimpiskā lāpa. Pusdienu un iepirkšanās pauze pilsētas centrā. Ekskursija visai dienai. Cena – aptuveni 50 EUR (cenā nav iekļautas: ieejas biļetes Arheoloģijas muzejā un arheoloģiskajā objektā).

EKSKURSIJAS TŪRE

Atgriešanās Itakā

Agios • Sostis • Keri • Exo Chora • Anafonitria • Zakinta • Navagio Līcis • Zilās Alas • Senā Olimpija • Achaia Clauss • Svētā Gerasima Klosteris • Drogarati Ala • Melissani Ezers • Myrtos Pludmale • Itaka • Laganasa • Maratonisi.

Neparasts ceļojums, kurš sevī ietver atpūtu apmeklējot Jonijas jūras salas: Zakintu un Kefaloniju, tostarp arī Peloponesas apmeklējumu. Ceļojuma maršrutā ietverts: arheoloģijas pauze Olimpijā, kura ir iekļauta UNESCO sarakstā, iecienītā bruņurupuču sala – Zakinta un pasaules mērogā unikālās Kefalonijas alas. Teicamu atpūtu nodrošinās Navagio un Myrtos pludmales, kuras tiek uzskatītas par labākajām visā Eiropā. Tiks dota iespēja degustēt Kefalonijas „Robola” un „Mafrodafni” vīnu populārajā Peloponesas vīna pagrabiņā. Programmā ir paredzēts arī neaizmirstams reiss Laganasas līcī, tostarp ietverot arī laiku peldei. Fakultatīvo ekskursiju bagātīgais piedāvājums palīdzēs katram atrast kaut ko tieši sev. Atklājiet kopā ar mums Itakas – Odiseja dzimtenes brīnišķīgās vietas, kā arī iepazīstieties ar grieķu kultūru un tradīcijām. Grieķisko atpūtu vēlams pagarināt kādā no Zakintas viesnīcām, kas atrodamas Itakas piedāvājumā. Maršruta garums Grieķijā: aptuveni 600 km.

Piedāvājuma priekšrocības:

 • 3 Jonijas jūras salas: Zakinta, Kefalonija, Itaka;
 • UNESCO sarakstā iekļautā senā Olimpija;
 • Melissani – nimfu pazemes ezers;
 • Vietējo vīnu degustācija;
 • Itaka – Odiseja sala.

CEĻOJUMU PROGRAMMA:

1. DIENA
Dalībnieku sapulcēšanās lidostā. Tiešais lidojums uz Zakintu. Transfērs uz viesnīcu, iemitināšanās. Brīvais laiks (atkarībā no ielidošanas laika). Vakariņas, nakts miers.

2. DIENA. AGIOS – SOSTIS – KERI – EXO CHORA – ANAFONITRIA – ZAKINTA (maršruta garums: aptuveni 90 km)
Brokastis. Pēc tam sekos brauciens uz nelielo AGIOS – SOSTIS apvidu, kur atrodas koka tilts uz mazo Cameo saliņu, kura zemestrīces rezultātā atdalījās no sauszemes. Brauciens uz KERI pussalu – salas vislielāko dienvidu daļu. Tā ir slavena ar savām mežonīgajām olīvkoku audzēm un brīnišķīgajām peizāžām. Skatu laukuma apmeklējums, no kura paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajām klintīm un jūru. Brauciens caur šādiem kalnu ciematiem: Kiliomeno, Agios Leon, Maries. Tālāk maršruts ved uz EXO CHORA apvidu, kur varēsiet apskatīt Zakintas salā visvecāko olīvkoku. Pieturvieta grieķu tradīcijām pārpilnajā ANAFONITRIA ciematā, kur līdz pat šai baltai dienai grieķi paši spiež olīveļļu, iegūst medu un ievāc dažādus ārstniecības augus – būs iespēja nogaršot un iegādāties vietējos produktus. Skatu laukuma apmeklējums, no kura paveras aizraujošs skats uz Navagio līci – vienu no salas visievērojamāko vietu. Baltā pludmale, ko ieskauj klintis un apskalo tirkīzzila jūra, kuras dibenā atrodas nogrimuša kuģa vraks. Brauciens un salas galvaspilsētu – ZAKINTAS pilsētu, kas savulaik tika dēvēta par Austrumu Venēciju. Pastaiga pa vecpilsētu: Svētā Dionīsija baznīca, Svētā Marka laukums un Dionīsija Solomosa laukums, Aleksandra Roma iela. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un nakts miers.

3. DIENA. BRĪVAIS LAIKS/ NAVAGIO LĪCIS – ZILĀS ALAS (maršruta garums: aptuveni 30 km)
Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalei vai izvēles braucienam (par papildu samaksu uz vietas): reiss uz NAVAGIO LĪCI. Navagio pludmale ir visa pasaulē pazīstama, pateicoties nogrimušajam kontrabandistu kuģim Panagiotis, un ir atainota gandrīz uz visām, no Grieķijas sūtītām, atklātnēm. Reisa laikā uz Navagio Līci sekos arī pieturvieta pie ZILAJĀM KLINTĪM, brīvais laiks peldei. Ierašanās gleznainajā pludmalē ar vrakiem un brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Vakariņas un nakts miers.

4. DIENA. SENĀ OLIMPIJA – ACHAIA CLAUSS (maršruta garums: aptuveni 200 km)
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens uz ostu un pārcelšanās ar prāmi uz Killini ostu Peloponesā. Brauciens un SENĀS OLIMPIJAS apmeklējums – vienas no nozīmīgākajām arheoloģijas pieturvietām visā Grieķijā, kas ir iekļauta UNESCO sarakstā, pirmo olimpisko spēļu norises vieta, laika posmā no 776. gada pirms mūsu ēras, kā arī Zeva kulta vieta. Olimpiskā stadiona drupu fragmentu apmeklējums, kur esošos notikumus varēja vērot 35 tūkstoši skatītāju. Olīvkoku audzē atradās Zeva templis ar Fīdija statuju, un senākā Grieķijas svētvieta – Hēras templis, kura drupas mēs varam apbrīnot vēl joprojām. Olimpijā tika atrasts Homēra eposa „Odiseja” izdevuma senākā versija. Grieķijā senākā, populārā ACHAIA CLAUSS vīna pagrabiņa apmeklējums, kas ir slavens ar iespaidīgiem dzērienu krājumiem, aptuveni 7500 tonnu apmērā. Populārā Mafrodafni vīna degustācija. Šo vīna pagrabiņu savulaik tika apmeklējuši gan Oto fon Bismarks, gan Austrijas imperatore Sisī, gan arī Aleksandrs Flemings. Pārcelšanās ar prāmi uz Kefaloniju. Brauciens uz viesnīcu, apmešanās, vakariņas un nakts miers.

5. DIENA. SVĒTĀ GERASIMA KLOSTERIS – DROGARATI ALA – MELISSANI EZERS – MYRTOS PLUDMALE (maršruta garums: aptuveni 80 km)
Brokastis. Brauciens un XVI gadsimtā celtā, salas aizbildņa, SVĒTĀ GERASIMA KLOSTERA apmeklējums, kur atrodas unikāls ikonostass un svētā relikvijas. Vizīte uz vīna ražotni un tipiskā Kefalonijas „Robola” vīna degustācija. Pēc DROGARATI SALAS apmeklējums, kas ir viena no interesantākajām vietām Grieķijā. Sala ir ļoti milzīga, tā ir koncertzāles lielumā, tostarp arī šajā sakarā tiek izmantota, ņemot vērā tajā esošo, teicamo akustiku. Brauciens un reiss ar laivām pa spokaino, MELISSANI pazemes sālsezeru. Tā teritorijā tika atklāti Mīnojiešu civilizācijas artefakti, – lampādas un nimfu figūriņas, un ezeru nosauca par godu vienai no nimfām – Melissani. Brauciens uz austrumu piekrasti – Agia Efimia ciematu, brīvais laiks pusdienu pauzei (katrs pusdieno pēc saviem ieskatiem). Pēc tam brīvais laiks MYRTOS pludmalē. Kristāldzidrais tirkīzzilais ūdens dāvās veldzējuma un relaksācijas brīdi, pēc pavadītās ekskursijas dienas. Reitingu ziņā, šī pludmale ir viena no viskaistākajām pludmalēm Eiropā, šeit pat tika uzņemtas melodrāmas „Kapteiņa Korelli mandolīna” ainas, kurās piedalījās Nikolass Keidžs un Pēnelope Krūza. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un nakts miers.

6. DIENA. BRĪVAIS LAIKS/ ITAKA (maršruta garums: aptuveni 70 km)
Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalē vai arī izvēles ekskursijai (par papildu samaksu uz vietas): reiss uz ITAKU – valdnieka Odiseja salu – mītiem apvītu, kalnainu, ar mājīgām pludmalēm, kas atrodas kristāldzidra ūdens ieskāvumā. Programmā ir ietverta pastaiga pa salas galvaspilsētu Vathi, kā arī arheoloģijas muzeja apmeklējums. Brīvais laiks. Brauciens uz Stavros ciematu, kurš ir izslavēts ar saviem vietējiem saldumiem. Pastaiga pa brīnišķajām ieliņām līdz Odiseja piemineklim. Brauciens uz Kioni – salas vislielāko kūrortu. Apburošais apvidus atrodas Itakas ziemeļaustrumu apgabalā, gleznainā līcī. Brīvais laiks. Atpakaļceļš uz Kefaloniju. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un nakts miers.

7. DIENA. LAGANASA – MARATONISI (maršruta garums: aptuveni 130 km)
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Pārcelšanās ar prāmi uz Zakintu. Reiss pa LAGANASAS līci un apkārtbrauciens ap MARATONISI saliņu, kur ligzdošanas, laikā ir iespējams skatīt slavenos jūras bruņurupučus Caretta caretta, to dabīgajā vidē. Peldēšanās pieturvietas (atkarībā no laika apstākļiem): noslēpumaino Keri salu tuvumā un neapdzīvotas salas piekrastē. Transfērs uz viesnīcu, iemitināšanās, vakariņas un nakts miers.

8. DIENA.
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika). Transfērs uz lidostu un tiešais lidojums uz Rīgu. Tiem, kuri vēlēsies pagarināt atpūtas tūri: brokastis, izvākšanās, brauciens uz lidostu un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

Iekļauts tūres maksā:

 • 7 naktis**/*** viesnīcās: 4 Zakintā, 3 Kefalonijā;
 • 2-vietīgi numuri (iespējams novietot 1 papildu gultu) ar vannas istabām;
 • ēdināšana: 7 brokastis un 7 vakariņas;
 • lidojums;
 • brauciens tūrisma autobus.

Piezīmes:

 1. Uz vietas veicamie obligātie maksājumi: ieejas biļetes apmeklējamos objektos, vietējais gids, degustācijas: aptuveni 68 EUR; prāmja biļešu cena virzienā: Zakinta – Peloponesa – Kefalonija – Zakinta aptuveni 70 EUR; obligātais tūrisma nodoklis (tiek maksāts uz vietas viesnīcā): 0,5 – 5 EUR/dienā/ numurs/ atkarībā no viesnīcas kategorijas.
 2. Izvēles braucienu cenas: reiss uz Navagio līci un Zilajām alām: aptuveni 35 EUR; reiss uz Itakas salu: aptuveni 45 EUR.
 3. Ceļojuma programma, objektu apmeklēšanas kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

Līdzīgi Piedāvājumi

Kipra

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...

Vjetnama

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tirāna Albānija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...