SAULES UN JŪRAS VILINĀJUMS HORVĀTIJAS SIRDĪ – DALMĀCIJĀ

Home > Tour > SAULES UN JŪRAS VILINĀJUMS HORVĀTIJAS SIRDĪ – DALMĀCIJĀ

Izrādās, ka gleznot var ne tikai ar otu… Var ņemt ceļasomu un ļauties krāsām, kuras apcerīgā mierā tev uzglezno Horvātija. Zili zaļa jūra, baltas pilsētas, oranži mandarīni, tumši zaļas cipreses un pāri visam saules spožā gaisma. Horvātija – brīvdienu zeme! Saule, rīta dūmakā paslēpušos salu silueti bezgalīgajā jūras plašumā, nesteidzīgs dienas ritms… Šķiet, ka senlolotais brīvdienu sapnis ir gatavs piepildīties!

Horvātijas sirds – Dalmācijas piekraste ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kur valda Vidusjūras reģionam tipisks klimats. Piedāvājam iespēju 5 naktis pavadīt labiekārtotos apartamentos pie Adrijas jūras. Savu atpūtu dažādot varēsiet ar ekskursiju programmu pieredzējuša IMPRO gida vadībā, izvēloties ekskursijas par papildu samaksu: Romas imperatora Diokletiāna rezidencepils Splitā (UNESCO). Romantiska pilsētiņa uz salas Trogira (UNESCO). Aizsardzības mūros ieskautā, leģendām apvītā Dubrovnika (UNESCO). Imostki un mistiskie ezeri: Crveno Jezero, Modre JezeroKravicas ūdenskritums – dabas varenības apliecinājums. Medžugorje – visvairāk apmeklētā svētvieta Adrijas piekrastē Bosnijā un Hercegovinā. Pastaiga Krkas nacionālajā parkā gar ūdenskritumu kaskādēm. Zadaras vecpilsēta ar marmorā klātām ieliņām, krodziņiem, unikālās Jūras ērģeles. Mājupceļā visiem būs iespēja apmeklēt: Plitvices nacionālo parku (UNESCO): izbraucienā ar parka busiņu, kā arī pastaigā gar gleznainiem ezeriem, ūdenskritumiem. Zagreba: katedrāle, Jelačiča laukums un noslēpumainās vecpilsētas ieliņas.

Brauciens uz Horvātiju ar autobusu!

Ceļojuma datumi: 13.07. – 21.07. ; 27.07. – 04.08. ; 10.08. – 18.08.2019.

Ceļojuma ilgums: 9 dienas.

Cena 1 personai 340.00 EUR. 

Ceļazīmes cena bērniem līdz 16 g.v. 310.00 EUR.

Piemaksa par komfortu:

 • piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu istabu viesnīcās ir 135.00 EUR;
 • piemaksa apartamentos par brokastīm ir 35 EUR;
Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Viena vieta komfortablā autobusā ceļojuma laikā;
 • nakšņošana un brokastis atbilstoši maršruta aprakstam 2* un 3* viesnīcās divvietīgās istabās ar dušu un WC;
 • ekskursiju programma 19.07; 02.08; 16.08. ( izņemot papildus izmaksas par apskates objektiem un maltīti);
 • veselības apdrošināšana;
 • grupas vadītājs – gids.

Ceļazīmes cena neietilpst:

 • ekskursiju programma no pirmdienas līdz ceturtdienai
  15.07. – 18.07;
  29.07. – 01.08;
  12.08. – 15.08.
 • ēdināšana, izņemot brokastis viesnīcās;
 • personīgie izdevumi, dzeramnaudas.

Tūroperators: Impro Ceļojumi.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām. ID kartes nav derīgas ekskursijās uz Bosniju – Hercegovinu, Dubrovniku!!

!!! Pases, kas izdotas līdz 2007.gada 19.novembrim (beztermiņa un izdotās uz 50 gadiem), nav derīgas ceļošanai!

Papildus dokumenti nepilngadīgajiem: ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu – dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija; ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi- notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja vai notariāli apstiprināta tās kopija.

Uzmanību! Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami LR normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, ka arī citu apstākļu ietekmē, kas nav atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Ceļojuma programma

Pirmā diena – sestdiena, 13.07; 27.07; 10.08.

Rīga – Ostrava,  ***viesnīca Čehijā.

 • 6.00 izbraukšana no Rīgas autoostas 33.platformas;
 • brauciens caur Lietuvu, Poliju, vēla ierašanās viesnīcā Čehijā.

Svētdiena, 14.07; 28.07; 11.08.

Ostrava – Trogira.

 • brauciens caur Čehiju, Austriju;
 • vēla ierašanās un iekārtošanās privātajos apartamentos Čiovo salā.

Pirmdiena – ceturtdiena 15.07. – 18.07.; 29.07. – 01.08.; 12.08. – 15.08.

 • Atpūta vai ekskursiju programma (pilnas dienas programma). Vietu ekskursijās iespējams rezervēt un apmaksāt ne vēlāk kā nedēļu pirms
  izbraukšanas. Piesakoties ekskursijām uz vietas, cena katrai pieaug par EUR 5!

Piektdiena, 19.07; 02.08; 16.08.

Trogira– Plitvice – Zagreb, ***viesnīca Zagrebā.

 • Plitvices nacionālais parks (UNESCO)– vienu no Horvātijas dabas brīnumiem veido mežoti dižskābaržu pakalni, kuros pamanījušies iegulties 16 ezeri, kas savienoti ar pakāpienveida ūdenskritumiem. Jūs gaida jauka pastaiga gar klinšu ieskautajiem ūdeņiem, brauciens ar kuģīti pa Kozjaka ezeru ( HRK 250);
 • nacionāla maltīte horvātu krodziņā pa ceļam uz Zagrebu (no HRK 110).

Sestdiena, 20.07; 03.08; 17.08.

Zagreba– Čenstohova, **viesnīca Čenstohovā.

 • rīts Zagrebā. Barokāli greznā un studentiski jaunā Zagreba ir gadsimtu vecāka par Rīgu, bet par valsts galvaspilsētu kļuvusi tikai pēc Horvātijas neatkarības iegūšanas 1991. gadā;
 • brauciens caur Austriju, Čehiju, Poliju;
 • vēla ierašanās viesnīcā Polijā.

Svētdiena, 21.07; 04.08; 18.08.

Čenstohova – Rīga.

 • brauciens caur Poliju, Lietuvu;
 • ierašanās Rīgā ~ 23-iem.

5 naktis pie Adrijas jūras Čiovo salā Okrug Gornji

Okrug Gornji atrodas Čiovo salas dienvidu piekrastē un ir tipisks dalmāciešu miestiņš ar vispopulārāko un garāko šīs salas pludmales zonu. Plašie Adrijas jūras līči kļuvuši par tūristu iemīļotu atpūtas vietu, nodrošinot gan laisku ļaušanos saules peldēm, gan aktīvu atpūtu un ūdens priekus.

Apartamenti atrodas 100 – 200 m attālumā no jūras, apmēram 3,5 km attālumā no “baltās akmens skaistules” Trogiras – pilsētiņas uz nelielas salas, kuru ar Čiovo salu savieno tilts.

Kūrorts piedāvā: labiekārtotu pludmales zonu (sīko akmentiņu pludmale) ~ 3 km – dušas, saulessargu un zviļņu īre ( ~ EUR 3), pludmales bārs, ūdens aktivitātes (jūras kajaki, ūdens velosipēdi, piepūšamie peldrīki), lielveikalus, dažādu stilu bārus un restorānus, vakara izklaides un sporta aktivitātes (daivings, teniss). Iespējama velosipēdu un motorolleru īre.

Apartamentu aprīkojums: dažādi iekārtoti apartamenti (4 personām) ar divām izolētām istabām, dzīvojamo istabu, TV, aprīkotu virtuves stūrīti (elektrisko tējkannu, traukiem), centrālā gaisa kondicionēšanas sistēma, duša, WC, gultas veļa.

Pieteikšanās ekskursijām 

Lai ekskursijās vieta būtu garantēta, iesakām tās rezervēt iepriekš, apmaksājot ne vēlāk kā nedēļu pirms ceļojuma!
Jūsu vieta ekskursijā tiks rezervēta tikai pēc pilnas summas apmaksas.
Ekskursiju norise atkarīga no interesentu skaita – nepieciešami vismaz 15 dalībnieki!
Ja kāds objekts dabas apstākļu vai citu neparedzamu apstākļu gadījumā nav pieejams apskatei, tas tiks aizvietots ar līdzvērtīgu vai atgriezta samaksa konkrētā apskates objekta ieejas biļešu vērtībā.

Ekskursiju programmas

Pirmdiena 15.07; 29.07; 12.08.

Trogir –Split – Trogir.

Cena: EUR 35 / 30*. Cena uz vietas (dienu vai vairākas pirms paredzētās ekskursijas) EUR 40 / 35*.

* cena bērniem līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot).

Cenā ietilpst: ieejas biļetes Diokletiāna rezidencē, gids krievu valodā (Splitā), transporta izmaksas.

 • Splita (UNESCO) – majestātiska Adrijas jūras piekrastes pilsēta ar Romas imperatora Diokletiāna rezidenci – pili, Jupitera kapelu, Horvātijas dižgaru pieminekļiem, 400 gadus vecajām palmām un sniegbalto jahtu ostu pie vecpilsētas mūriem;
 • Trogira (UNESCO) – viena no Dalmācijas piekrastes pērlēm. Pilsētas vēsturisko centru ieskauj mūris ar diviem vārtiem. Rītos kanāla krastā iepretim tirgum piestāj zvejnieku laivas, piedāvājot svaigu lomu, bet vakaros šaurajās ieliņās iedegas krāsaini lampioni, izgaismojot krodziņus, kafejnīcas… Bagātā pilsētas vēsture iegūst jaunus vaibstus!

Otrdiena, 16.07; 30.07; 13.08.

Trogir – Krka –Trogir.

Cena: EUR 45 / 40*. Cena uz vietas (dienu vai vairākas pirms paredzētās ekskursijas) EUR 50 / 45*.

* cena bērniem līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot).

Cenā ietilpst: gids latviešu valodā, ieejas maksa Krkas dabas parkā, transporta izmaksas.

 • Krkas dabas parks – neatkārtojami krāšņais kanjons, kas iemūžināts teju vai visās Dienvidslāvijas indiāņu filmās ar slavenā Gojko Mitiča piedalīšanos, patiesi jums atgādinās kaut ko no mežonīgo Rietumu eksotikas.
 • Zadara – trīs tūkstoši gadus veca pilsēta, kas atrodas uz skaistas krasta līnijas Horvātijas ziemeļu daļā, Dalmācijas piekrastē. Vecpilsēta piedāvā fantastiskus apskates objektus, tostarp romiešu drupas, viduslaiku arhitektūras pieminekļus, daudzas vecās baznīcas un, protams, Jūras ērģeles – savdabīgas stabules, kurās dabas melodiju spēlē viļņi un vējš.

Trešdiena, 17.07; 31.07; 14.08.

Trogir – Imotski –Medžug.

Cena: EUR 40 / 30*. Cena uz vietas (dienu vai vairākas pirms paredzētās ekskursijas) EUR 45 / 35*.

* cena bērniem līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot).

Cenā ietilpst: gids latviešu valodā, ieejas maksa pie ūdenskrituma un ezeriem, transporta izmaksas.

 • Imotski – Horvātijas un Bosnijas Hercegovinas robežpilsētiņa starp interesantiem ezeriem: Crveno Jezero (Sarkanais ezers), kas ir trešā dziļākā karsta kritene pasaulē – 530 m! ( ~87 m no šī unikālā dabas veidojuma atpaliek pat slavenais Manhetenas debesskrāpis Empire State Building Ņujorkā). Modre Jezero (Zilais ezers), kurā var izpeldēties, tiesa, pēc prāva kāpiena…
 • Kravicas ūdenskritums pārsteidz ar Trebižacas ūdeņu bagātību un ainaviskumu;
 • Medžugorje ir ciems Rietumhercegovinā, kas atrodas nelielā, bet ļoti skaistā ielejā 200 m v.j.l. starp kaļķakmens kalniem. Tā arī cēlies ciemata nosaukums: Medjugorje – “vieta starp kalniem”. 1981.gada 24.jūnijā Crnica kalnā esot notikusi pirmā Dievmātes parādīšanās, pateicoties kurai Medžugorje piesaista miljonus ticīgo un arī neticīgo…

Ceturtdiena, 18.07; 01.08; 15.08.

Trogir–Dubrovnik– Trogir .

Cena: EUR 55 / 50*. Cena uz vietas (dienu vai vairākas pirms paredzētās ekskursijas) EUR 60 / 55*.

* cena bērniem līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot).

Cenā ietilpst: gids krievu valodā (Dubrovnikā), transporta izmaksas.

 • Dubrovnika (UNESCO) – kādreizējā lepnā pilsētvalsts, kuras spēcīgā flote droši stājās pretim gan Venēcijas, gan turku tīkojumiem, savu vēsturisko bagātību glabā vēl šodien, ieskautu senajos nocietinājumu mūros, kurus 1991. g. velti mēģināja sagraut serbu artilērija un flote. Ekskursijas laikā – panorāma no Minčetas forta.

Līdzīgi Piedāvājumi

Tbilisi Gruzija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Maljorka Spānija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Barselona Spānija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...