Maldīvu salas

Home > Tour > Maldīvu salas

Kā burvīgu atpūtas vietu Maldīvu salas pasaulei atklāja niršanas entuziasti pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Tagad, pārsteidzošās zemūdens pasaules un fantastisko koraļļu veidojumu, kā arī kristālskaidrā ūdens dēļ Maldīvu salas kļuvušas par sava veida akvalangistu Meku (redzamība zem ūdens vietumis sasniedz pat 50 metrus!). Un arī ūdens temperatūra, kas visa gada garumā ir 26-27°C robežās, vilina ne tikai daiverus un snorkelētājus, kas, starp citu, ierodas salās ne reizi vien. Maldīvu salas tiek uzskatītas par vienu no drošākajām un mierīgākajām atpūtas vietām uz Zemes un fantastisku „zemūdens pasaules poligonu”.

Galvaspilsēta

Ar Maldivu salu vēsturi un kultūru Jūs iepazīsieties salas galvaspilsētā – Male. Jūs apskatīsiet sultāna pili, valsts galveno mošeju, Nacionālo muzeju, apmeklēsiet zivju, augļu un dārzeņu tirgus, kā arī vietējos veikaliņus, kuri piedāvā bagātīgu skaistu vietējo suvenīru klāstu.

Valoda

Maldīvu salās runā divehi valodā, kas pieder indoirāņu valodu grupai. Divehi ir valsts valoda, kurā netrūkst arī aizguvumu no arābu, angļu un hindi valodām. Valsts galvaspilsētā Malē un salu kūrortviesnīcās plaši tiek izmantota angļu valoda. Taču ārpus kūrortiem saziņa angļu vai citās Eiropas valodās ir problemātiska.

Reliģija

Noteicošā reliģija valstī – islāms (kopš 1153. gada). Apmeklējot salas ārpus kūrortzonām, kā arī galvaspilsētu Mali, tūristiem vajadzētu ar cieņu un pietāti izturēties pret musulmaņu tradīcijām un neatkailināt augumu. Pludmalē ieteicams tērpties tradicionālajos pludmales tērpos – sauļošanās topless un nūdisma tradīcijās ir stingri aizliegta.

Klimats

Izvēli par labu atpūtai Maldīvu salās sekmē arī klimats, kas nepieviļ – tas ir ļoti vienmērīgs, karsts un mitrs, bez krasām gaisa temperatūras svārstībām (~ 30°С).

Ierodoties lidostā, Jūs sagaidīs gids un tālāk ar transfēru nonāksiet izvēlētajā viesnīcā.

Cenā iekļauts:

Lidojumi Rīga – Maldīvas –  Rīga (ar pārsēšanos);

Nodokļi un nodevas;

Katram rokas bagāža 5 kg un nododamā bagāža līdz 20 kg;

Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē;

Dzīvošana izvēlētāja naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu.

Atpūtas ilgums: 10 vai 11 naktis.

Ceļojumi pieejami no novembra līdz aprīlim.

Cena vienai personai ir sākot no 1651,00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

Ierodoties viesnīcās, būs iespēja apskatīt un rezervēt tūroperatora piedāvātās ekskursijas par papildus samaksu.

Maldīvu salas

Maldīvija – 1190 salas dienvidrietumos no Šrilankas, iedalītas 26 atolos: 200 salas ir apdzīvotas, savukārt aptuveni 100 salās atrodas kūrortkompleksi. Tūristus Maldīvu salās nebeigs pārsteigt dabā valdošā krāsu palete, neatkārtojamie ekvatoriālie saulrieti, arī faunas un floras daudzveidība. Fantastiskā atpūta Maldīvu salās vēl nevienu nav atstājusi vienaldzīgu, jo tā līdzinās paradīzei zemes virsū.

Kā burvīgu atpūtas vietu Maldīvu salas pasaulei atklāja niršanas entuziasti pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Tagad, pārsteidzošās zemūdens pasaules un fantastisko koraļļu veidojumu, kā arī kristālskaidrā ūdens dēļ Maldīvu salas kļuvušas par sava veida akvalangistu Meku (redzamība zem ūdens vietumis sasniedz pat 50 metrus!). Un arī ūdens temperatūra, kas visa gada garumā ir 26-27°C robežās, vilina ne tikai daiverus un snorkelētājus, kas, starp citu, ierodas salās ne reizi vien. Maldīvu salas tiek uzskatītas par vienu no drošākajām un mierīgākajām atpūtas vietām uz Zemes un fantastisku „zemūdens pasaules poligonu”. Visos Maldīvijas kūrortos ir zemūdens peldēšanas centri ar profesionāliem instruktoriem, kuri runā lielāko Eiropas tautu valodās. Ir kursi iesācējiem un pavadoņi-instruktori. Tiem, kas vēlas iegūt lielāku pieredzi, ir iespēja dodas sarežģītākos zemūdens ceļojumos.

Nauda

Nacionālā valūta ir Maldīvijas rufija (MVR), taču kūrortkompleksos tāpat var norēķināties ar USD, EUR, kā arī kredītkartēm.

Ierobežojumi

Valstī ir aizliegta jebkādu alkoholisko dzērienu ievešana (t.sk. arī to, kas iegādāti Duty Free veikalā vai lidmašīnā), taču kūrortviesnīcās šie dzērieni piedāvājumā ir. Tāpat nedrīkst ievest cūkgaļas izstrādājumus, narkotiskās vielas, pornogrāfiska satura materiālus (t.sk. videokasetēs un DVD), islāmu kritizējošu literatūru, zemūdens medību ieročus. Aizlidojot no Maldīvu salām jāsamaksā lidostas nodoklis 25 USD apmērā (t.sk. par bērniem, kas vecāki par 2 gadiem).

 

Līdzīgi Piedāvājumi

Zakinta Grieķija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tbilisi Gruzija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Itālija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...