fbpx

Maģiskā Balī sala

Home > Tour > Maģiskā Balī sala

Mūžīgi zilais okeāns un debesis, seni tempļi, kaskādes rīsu lauki – Bali sala tiešām ir daudzpusīga. Viss apkopots vienā tūrē – Ubudas džungļi un Nusa Dua un Benoa lieliskās pludmales, tempļu maģija un ūdenskritumi, vulkāni un krāšņi ezeri.

Ceļojuma datumi:

08.02.-19.02.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis);

** 14.02.-26.02.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis);

 18.02.-01.03.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis);

 25.02.-08.03.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis);

03.03.-15.03.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis);

10.03.-22.03.2020 Ubud (3 naktis) + Nusa Dua vai Benoa (7 naktis).

Vietu skaists ierobežots!

Ceļojuma ilgums: 12 dienas.

Cena 1 personai sākot no 1147.00 EUR, nakšņojot divvietīgajā numurā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Aviobiļetes Rīga – Stambula – Denpasara – Stambula – Rīga (Turkish Airlines) 30 kg bagāža un 8 kg rokas bagāža;
 • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar norādīto ēdināšanu;
 • Transfēri lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Salas apskates tūre;
 • Raftings vai zoodārza apmeklējums;
 • Ieejas biļetes;
 • Krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Nav iekļauts cenā:

 • Latvijas pilsoņi vīzu saņems, ierodoties Denpasarā – 25 USD;
 • Latvijas nepilsoņiem 130 EUR (nokārtošana aizņems ap 90 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās;
 • Latvijā, 2 foto (3,5×4,5 cm) un aizpildīta anketa;
 • Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam, utml.

Tūroperators: 365BRĪVDIENAS

Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī izlidošanas laiku un pārvadātāju.

Ir ieteicams (bet nav obligāti) vakcinēties pret dzelteno drudzi un hepatītu A un B.

Iebraukšanai Indonēzijā vīzas ir nepieciešamas gan LR pilsoņiem, gan nepilsoņiem. LR pilsoņi vīzu var saņemt arī uz robežas, samaksājot 25USD (LR nepilsoņi noformē to pirms aizbraukšanas – noformēšanas laiks 14 darba dienas – 60 LVL). Ieceļošanas vīza ir derīga 30 dienas. Pase: * Derīguma termiņam jābūt ne mazāk kā 6 mēneši (pēc atgriešanās dienas no ceļojuma); * Brīva lapaspuse vīzai.

Indonēzija ir slavena ar mūziku un dejošanu. Tradicionālais mūzikas instruments, ko spēlē Indonēzijas muzikanti, ir gamelans. Dejotāji bieži valkā izrotātas galvassegas. Mūzika, dejas un drāma ir apvienotas ēnu leļļu izrādē, kuru dēvē par vajangu. Dekoratīvajā mākslā nozīmīga loma ir batikai, tradicionālai audumu krāsošanas metodei.

Balī sala – tā ir īsta austrumu eksotika: džungļi, baltas smilšu pludmales, kalni dūmakā klāj tropu meži. Daudz interesantu un aizraujošu vietu, kas spēj piesaistīt pat viss prasīgākos tūristus. Bali salu bieži dēvē arī par dievu salu. Šo nosaukumu tā ieguvusi sava unikālā skaistuma un atmosfēras dēļ, kuru izbaudīt dodas ceļotāji no visas pasaules. Sala izceļas ar brīnišķīgām pludmalēm, skaistu vulkāniskas izcelsmes dabu, grandioziem tempļiem, neticami draudzīgiem vietējiem iedzīvotājiem un fantastiskām jogas un meditācijas praksēm. Brīnišķīgā Bali tāpat nav iedomājama bez maģiskajiem rīsa laukiem, kuru te ir ļoti daudz, kur vien skaties.

Galvaspilsēta: Džakarta. Bali salas galvaspilsēta ir Denpasara.

Valūta: Indonēzijas nacionāla valūta ir rūpija.

Valoda: Indonēziešu (bahasa indonesia).

Reliģija: Lielākā daļa iedzīvotāju ir musulmaņi. No citām reliģijām visizplatītākās ir kristietība, hinduisms un budisms. Tradicionālās reliģijas tiek praktizētas tikai dažos atsevišķos reģionos.

Svētki: 1. janvāris, 10, 25, 31 maijs, 9 un 17 augusts, 20 un 25 decembris, kā aŗi dažādo konfesiju reliģiskie svētki.

Klimats: Saulains laiks ir praktiski visu gadu. Gada vidējā gaisa temperatūra +27 С, ūdens temperatūra reti nokrīt zem +27 С. 

Ceļojuma programma

1. DIENA

Lidojums Rīga – Stambula plkst. 19:00-22:55. Izlidošana no Stambulas plkst. 01:20.

** 12.02; 26.02.2020. lidojums no Rīgas plkst. 12:15 ielido Stambulā plkst.16:15.

2. DIENA

Ierašanās Denpasarā plkst. 19:30. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās lidostā ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

3.-4.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai viesnīcā satriecoši skaistajos Ubudas džungļos.

5.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursijas maršruts šajā tūrē vedīs cauri visai salai. Šodien mūsu galamērķis – UNESCO globālais geoparks Kintamani rajonā, kur atrodas Batura vulkāns. Apskatīsiet Āzijas lielāko kalderu, peldēsieties karstajos avotos un pusdienosiet, baudot neticamo vulkāniskā ezera skaistumu. Pa ceļam uz vulkānu un atpakaļ apmeklēsiet ciematus Ubudas rajonā, iepazīstot tradicionālos amatniecības veidus – ražojumus no zelta, sudraba un pērlēm, kokgriezumus un batikas, apmeklēsiet templi un vietējā ciemata iedzīvotāja māju, kā arī pieturēsiet pie skaistajiem rīsu laukiem, kur varēsiet nofotografēties šūpolēs. Tāpat apmeklēsiet dārzu, kurā audzē kafiju, kakao, vaniļu, ananāsus un citus eksotiskus augus. Te varēsiet degustēt svaigi grauzdētu un pagatavotu kafiju vai kakao un, ja vēlēsieties, to arī iegādāties.
Tūres cenā iekļauts: kondicionēts transports, krieviski runājošs gids, ieejas biļetes, pusdienas, pelde avotos.

6.-7.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīvās dienas.

8.DIENA

Lai aizmirstu visas problēmas un raizes, nav nekā labāka par raftingu! Tādēļ šodien dosimies aizraujošā tūrē pa upes straumi un ienirsim īsta tropiskā meža un tā sulīgā zaļuma, skaņu un smaržu atmosfērā. Ceļojums ilgs apmēram 2 stundas un ir tik drošs, ka tajā var doties arī bērni, kas vecāki par 5 gadiem. Te viss ir vienkārši – jums tiks izsniegta glābšanas veste, ķivere un pleznas, sēdīsieties gumijas laivā (līdz 6 personām laivā) kopā ar instruktoru, kurš sēdēs aizmugurē un stūrēs. Jums atliks vien klausīt viņa komandām. Ļoti jautri, īpaši ņemot vērā faktu, ka instruktoram ir iedzimta humora izjūta un viņš mēdz jokot, dodot viltus komandas. Lielākais prieks no šāda brauciena – satriecoši trokšņainu ūdenskritumu, trošu tiltiņu, liānu un palmu audžu skati. Ja jums tīk daba un piedzīvojumi, raftings Bali neatstās vienaldzīgu!
Tūrē iekļauts: kondicionēts transports, aprīkojums, profesionāls instruktors, pusdienas, dušas, dvieļi un apdrošināšana.

Uzmanību! Viesiem ar maziem bērniem piedāvājam alternatīvu raftingam – “Dzīvnieku pasaulē”: diena, pavadīta Bali salas putnu un zvēru vidū, sniegs gūzmu pozitīvu emociju un iespaidu. Brīnišķīga tūre visai ģimenei! (+25 EUR par pieagušo).

9.-10.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīvās dienas. Iespējams pieteikt papildu ekskursijas vai kruīzus.

11.DIENA

Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana līdz plkst. 12.00. Brīvais laiks. Transfērs un Denpasaras lidostu. Lidojums Denpasara-Stambula plkst.21.00.

12.DIENA

Ierašanās Stambulā plkst.  05:25, Stambula-Rīga plkst. 09:20 – 11:20.

 

Naktsmītnes

Ubud + Nusa Dua vai Benoa

3*: CHAMPLUNG SARI  + SANTIKA SILIGITA NUSA DUA / IBIS STYLES BENOA

4*: BW PREMIER AGUNG + ION BALI BENOA

4*: BW PREMIER AGUNG + MERCURE NUSA DUA

4+*: D’BULAKAN + GRAND MIRAGE RESORT NUSA DUA

4+*: ELEMENT BY WESTIN + GRAND MIRAGE RESORT NUSA DUA

4+-5*: ELEMENT BY WESTIN + MELIA NUSA DUA

4+-5*: AYUNG RESORT + MELIA NUSA DUA

4+-5*: AYUNG RESORT + AYODYA NUSA DUA

5*: PADMA UBUD/PITA MAHA + AYODYA/GRAND HYATT NUSA DUA

Kūrorti

Ubuda

Ubuda atrodas Bali salas centrā – vietējie iedzīvotāji un pat tūristi to tā arī dēvē – par sirdi. Pilsētiņa kalnos, salas centrā ir ļoti gleznaina. Te ir ļoti daudz visdažādāko amatnieku veikaliņu un studiju, jogas un meditācijas māju. Ubudas nomales izdaiļo arī krāšņi rīsa lauki. Tā ir brīnišķīga vieta, lai tuvāk iepazītu vietējo kultūru. Kūrortā ir daudz interesantu restorānu, nelielu kafejnīcu, kā arī lielisku bāru – viss izklaidēm. Lieliski ir arī tas, ka no šīs salas centra ir ērta satiksme uz jebkuru pludmali. Un tas viss – tikai 37 km no Denpasaras lidostas.

Nusa Dua

Viss ideālākais Bali kūrorts, Nusa Dua (“Divas salas”), kas atrodas Bali salas dienvidu beigās, kur lielāko daļu aizņem Bukit plato. Jaunākais elitārais tūrisma komplekss savvaļā, kas stiepjas gar mangrovju audzes piekrastes joslu, kur to vietā tagad plešas kopti tropu dārzi un skaistas pludmales ar smalkām zelta smiltīm. Šī mirdzošā, jaunavīgi tīrā oāze tika uzcelta speciāli priekšs tā, lai izdabātu pie viss mazākajām kaprīzēm, prasīgajiem ceļotājiem Balī. Vairāk kā desmit pieczvaigžņu viesnīcas Nusa Dua, var lepoties ar savu milzīgo teritoriju, personīgajām pludmalēm, peldbaseiniem, tenisa kortiem, plašu restorānu un bāru izvēli. Tomēr, malā no galvenā iepirkšanās un izklaides kompleksa ir grūti atrast kaut ko uzmanības cienīgu: Nusa Dua nav tirgu, nav tradicionālo baliešu ciematu, ne tirdzniecības teltis ar vietējām delikatesēm.

Reālo dzīvi joprojām var redzēt netālu no vilinošā, bet nedaudz mākslīgi greznā kūrorta. Tanjung Benoa – līdzīgs pirkstam, šaura smilšu josla ziemeļos no Nusa Dua, joprojām paliek par tradicionālo zvejnieku ciematu, kā arī šeit atrodas vairums viesnīcu un visas iespējas nodarboties ar ūdens sporta veidiem.

Gandrīz visas viesnīcas Nusa Dua piedāvā inventāru priekšs dažādiem ūdens sporta veidiem, bet Tanjung Benoa piekrastē zemākas cenas un līdzīgu pakalpojumu klāsts ir daudz plašāks. Kā arī atrodas pamatbāze zvejas ekspedīcijām. Līdz ar to Nusa Dua pludmale ir vairāk piemērota komfortablām, relaksējošām brīvdienām, peldēties un sauļoties labi greznā un viesmīlīgā vidē. Līdz galvenajam sērfošanas kūrorta centram ir viegli nokļūt ar laivu no mola, kas īpaši pazīstams un atrodas dienvidos no viesnīcas Bali Hilton(Nusa Dua).

Labākais laiks priekš sērfošanas – no septembra līdz martam. Dodaties peldēties jūrā vai serfojot pa viļņiem, nedrīkst aizmirst par bēgumu, kura laikā jūra atkāpjas par simts metriem. Katrā sevis cienošā viesnīcā ir ikdienas plūdmaiņas grafikas. Pakalpojumi golfa cienītājiem Bali Golf un Country Club piedāvā plašu lauku ar 18 bedrītēm, paplašinās 3 zonās Nusa Dua.
Bali sala. Nusa Dua. Pašus nedārgākos un īstos baliešu virtuves ēdienus var nobaudīt daudzās tradicionālajās kafejnīcās (varung) Tanjung Benoa, no kuriem lielākā daļa atrodas gar galveno piekrastes ceļu Jalan Pratama. Šeit arī atrodas populārie, lielā mērā vērsti uz tūristiem jūras velšu restorāni. Vairums dažādo restorānu atrodas brīnišķīgā viesnīcu kompleksā Nusa Dua un iepirkšanās centrā Galleria. Ēdiemi šeit dārgi, bet ļoti augstas kvalitātes.

Katrā Nusa Dua viesnīcā  ir suvenīru veikals vai veikaliņš, bet pilnīgai iepirkšanās ir labāk apmeklēt milzīgo tirdzniecības centru Galleria, kūrorta sirdī (atvērts katru dienu no 9 līdz 22), kur jūs varat iegādāties izstrādājumus sākot no kokosriekstiem līdz Reebok firmas precēm. Šeit ir savs lielveikals un bez nodokļu departaments. Turklāt, Galleria ir galvenā skatuve baliešu deju šovam. Bezmaksas uzvedumi notiek katru vakaru pie dažādiem restorāniem. Tanjung Benoa  restorāns Beluga Marina arī rīko katru vakaru šovu ar dejām vakariņu laikā.

Vienīgais sabiedriskais transporta veids, kas ir atrodams Nusa Dua rajonā – zili bemo (mikroautobusi). Bemo aizliegta iebraukšana pa galvenajiem vārtiem Nusa Dua, lai nokļūt no šejienes uz pludmali un viesnīcu būs jādodas ar kājām 1-2 km, vai tomēr paņemt taksometru. Zaļie bemo apkalpo Tanjung Benoa, kas kursē gar krastu ik pēc pusstundas. Starp viesnīcām Nusa Dua un iepirkšanās centru Galleria, pašā kūrorta sirdī, katru dienu no 8 rītā līdz 11 vakarā kursē bezmaksas dzeltenzaļi autobusi (šatli).

Tanjung Benoa

Tanjung Benoa – pati jaunākā kūrorta zona Balī. Tanjung Benoa rajons, agrāk pazīstams kā zvejnieku ciemats, ar skaistām pludmalēm un tīru ūdeni, daudz dažādi jūras sporta veidi un atpūta. Tanjung Benoa atrodas dažus kilometrus uz ziemeļiem no Nusa Dua, Bukit salas galā. Šeit uzceltas mūsdienīgas viesnīcas, tās ieskauj zaļi parki un dārzi, kuri zied visu gadu, baseinā zilajā ūdeni uzplaukst pumpuri. Visas piekrastes viesnīcas uzbūvētas uz daudzo kilometru pludmales ar žilbinoši baltām smiltīm.

No šejienes Jūs redzēsiet jūru, visā tās krāšņumā. Šis stūrītis – reta vieta uz Bali, kur uzreiz satikušās trīs reliģijas. 100 metru attālumā, viens no otra stāv ķīniešu templis, hinduistu templis un mošeja. Apmeklējot visus trīs, jūs novērtēsiet iekšējās apdares skaistumu, sajutīsiet atmosfēru dažādu ideoloģiju un filozofiju.

Apmeklējot tempļus, izrādiet cieņu. Labāk savlaicīgi noskaidrojiet par uzvedības noteikumiem. Pie ieejas mošejā noteikti būs nepieciešams novilkt kurpes, bet hindu templī bieži jautā pēc liela auduma gabala, ko var iegūti šeit.

Šeit arī atrodas “Thalasso Bali” – starptautiskās klases fizioterapijas kūrorts. Atrodas viesnīcas Grand Mirage ziedošajā tropu dārzā ar skatu uz okeānu, “Thalasso Bali” – “burvīga lagūna talasoterapijai.”

 

Līdzīgi Piedāvājumi

Tulūza Lieldienās

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Palma de Maljorka aprīlī

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...