Krēta Grieķija

Home > Tour > Krēta Grieķija

Trīs pasaules kontinentu – Eiropas, Āzijas un Āfrikas krustpunktā, Egejas jūras dienvidos atrodas Krētas sala. Tās platība ir 8 336 km2, krasta līnijas garums – 1 046 km. Krēta ir lielākā Grieķijas sala un lieluma ziņā piektā lielākā sala Vidusjūrā pēc Sicīlijas, Sardīnijas, Korsikas un Kipras. Sala stiepjas 260 km garumā. Tās ziemeļu piekrastē ir izvietojusies Krētas galvaspilsēta Hērakleja, kas sadala salu divos apgabalos – rietumu un austrumu. Krēta ir kalnaina ar daudz  ielejām, ūdenskritumiem, alām, aizām un salām, kuras iespējams apmeklēt arī tūristiem. Krētas sala ir sadalīta četros administratīvajos reģionos: Hania un Rethymno rietumu pusē, Herakliona un Lassiti austrumu pusē. Krētas ziemeļu krasts ir vairāk attīstīts tūrismā, bet dienvidu krastiem ir daudz noslēpumaināka vide.

Galvaspilsēta: Atēnas.

Valūta: eiro.

Valoda: Grieķu (Mūsu laikos grieķi mācās divas valodas – jaungrieķu un sengrieķu).

Reliģija: pareizticīgie. Vairākums cilvēku ir pareizticīgie.

Klimats: Labākais laiks atpūtai Krētā ir no maija līdz oktobrim, kad gaisa vidējā temperatūra ir no 24-29°C un ūdenim 19-25°C.

Ierodoties Krētas lidostā, Jūs sagaidīs gids un tālāk ar transfēru nonāksiet izvēlētajā viesnīcā.

 Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Krēta- Rīga

Nodokļi un nodevas;

Katram rokas bagāža 5 kg un nododamā bagāža līdz 20 kg;

Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē;

Dzīvošana izvēlētāja naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu.

Atpūtas ilgums: 3, 4, 7 – 14 naktis.

Ceļojumi pieejami no aprīļa līdz oktobrim.

Cena vienai personai ir sākot no 206,00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

Atšķirībā no Grieķijas kontinentālās daļas, Krētā nav lielu pilsētu, pamatā salas iedzīvotāji mitinās vairāk nekā 1 400 mazās pilsētiņās un ciematos. Katrs Krētas zemes pleķītis stāsta par salas bagāto vēsturi, kuras pirmsākumi meklējami daudzus gadsimtus atpakaļ. Ar salu saistīti daudzi sengrieķu mīti un leģendas, kuri tik cieši savijušies ar vēsturi, ka ir grūti noteikt, kur ir patiesība un kur izdomājums. Tieši Krētas sala ir visu dievu tēva Zeva dzimtene. Šeit Krētas valdnieks Minoss dibināja savu vareno impēriju. Šeit dzīvoja un strādāja Daidals, kurš Minosa uzdevumā uzcēla labirintu, kurā drosmīgais Tesejs uzvarēja Minotauru. Daži zinātnieki uzskata, ka Krēta ir viena no Atlantīdas drumslām, jo atlantu āriene, kādu to aprakstīja grieķu filozofs Platons, ir ļoti līdzīga Krētas pirmo iemītnieku izskatam: viņi bija liela auguma ar platu seju, gaišiem matiem un zilām acīm. Saka, ka jūru un kalnus var mīlēt vienlaicīgi. Šajā ziņā Krēta ir ideāls mīlas objekts, jo kalni šeit izaug tieši no jūras. Salā ir ideāli apstākļi atpūtai, jo šeit ir vairāk kā 300 saulainu dienu gadā! Grieķijas lielākā sala piedāvā tik daudz interesanta, ka ar vienu atvaļinājumu patiešām būs par maz. Krēta ir slavena ar Lassiti plakankalni, kur, kā vēsta leģenda, vienā no alām ir dzimis Zevs. Vēl tā slavena ar elpu aizraujošām kalnu grēdām, olīvkoku audzēm, Knosas pili, muzeju bagātībām, klosteriem un baznīcām. Ceļotājus aizrauj un valdzina mazo ciemu eksotiskā gaisotne, kuru veido ārēji ļoti mierīgie, bet dvēselē temperamentīgie vietējie iedzīvotāji.

Vēsture

Grieķija ir valsts, kur saplūst Austrumu un Rietumu kultūras, tā ir demokrātijas, mākslas un Olimpisko spēļu dzimtene. Antīkie grieķi savu zemi sauca par ‘’Ellādi’’ vai ‘’Ellasu’’. Ellāde bija sengrieķu civilizācija no III gs. līdz II gs. p.m.ē. Grieķijas vēsturē var izdalīt vismaz divus uzplaukuma periodus: pirmais – antīkā Grieķija, kas eksistēja līdz apvienošanai ar Romas impēriju 146.g.p.m.ē., un otrais, kurš ilga no mūsu ēras 395.g., kad Romas impērija sadalījās divās – Austrumu un Rietumu daļās, līdz 1453.g., kad turki iekaroja Austrumu (Bizantijas) impēriju. 1953.g. Grieķiju uzņēma NATO, bet 1981. g. tā pievienojās Eiropas Savienībai.

Darbalaiks

Privātie veikali strādā pēc pašu ieskatiem, visbiežāk no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00. Lielveikali darbojas līdz plkst. 21.00. Pusdienas pārtraukums (grieķu „siesta”) ilgst no plkst. 14.00 vai plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 vai attiecīgi līdz plkst. 18.00. Bankas strādā no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz plkst. 14.00. Tūrisma sezonā vairums banku strādā arī pēcpusdienā.

Dzeramnauda

 Ieteicams atstāt dzeramnaudu viesnīcas apkalpojošajam personālam. Bāros un restorānos dzeramnaudu atstāj apmēram 10% apmērā no rēķina summas.

Transports

Grieķijā ir attīstīta sabiedriskā transporta sistēma. Pilsētas autobusu biļetes var iegādāties kioskos vai pieturās, starppilsētu autobusos braukšanas biļetes var iegādāties pie vadītāja. Pilsētās ir pieejami taksometri. Lielākā daļa no tiem ir aprīkota ar skaitītājiem, kas darbojas dažādos cenu režīmos atkarībā no diennakts laika un nedēļas dienas. Vidēji 1 km cena ir 1 eiro.

Ierobežojumi

Stingri aizliegts filmēt un fotografēt stratēģiski svarīgus objektus un lidostas. Lai filmētu muzejos un baznīcās, dažkārt nepieciešama speciāla atļauja.

Dāvanas

 Olīveļļa un garšvielas ‘’diktamus’’ – tā saucamās zāles pret visām slimībām.

Nacionālā virtuve

“Tzatziki” – ‘’grieķu salāti’’, biezs jogurts ar ķiplokiem un gurķiem.

“Melidzanosalata” – garneles, omāri, cepti baklažāni.

“Gemista” – cepti tomāti, pildīti ar rīsiem un gaļu.

“Dolmade” – gaļa ietīta vīnogu lapās.

“Pasticijo” – pudiņš vai suflē no makaroniem.

‘’Ellinikos kafes’’– grieķu kafija, bieza, stipra kafija, pasniegta bez piena.

 “Frapes” – auksta šķīstošā kafija, ko pasniedz ar vai bez piena un cukura pēc garšas.

Ko apskatīt?

Hērakleja

Hērakleja ir Krētas galvaspilsēta, piektā lielākā Grieķijas pilsēta, kura ir saglabājusi senās Mīnoju civilizācijas pēdas. Pie vietējās ostas piestātnēm var redzēt kā mūsdienu lielos kruīza kuģus, tā arī mazās zvejnieku laivas. Pilsēta simboliski ir sadalīta divās daļās: jaunajā pilsētā – ar mūsdienīgiem veikaliem, parkiem un daudziem laukumiem un vecpilsētā – ar venēciešu strūklakām, lodžiju, tirgu un senām, skaistām ieliņām. Cilvēku pārpildītie pilsētas laukumi izgreznoti ar zaļiem apstādījumiem, acis priecē 1626. g. uzceltā grandiozā Morozini strūklaka. Lielu interesi piesaista arheoloģijas muzejs, kurš izvietots Brīvības laukumā – pašā pilsētas centrā. Šeit glabājas Knosas pils fresku oriģināli, daudzi pasaules līmeņa arheoloģiskie atradumi – sākot ar neolīta laikmetu un beidzot ar Romas impērijas laikiem. Muzejam ir daudz lielāka popularitāte, nekā pat Atēnu Nacionālajām muzejam. Hēraklejas Vēstures muzejs ir vēl viens objekts, kas jāapmeklē. Tajā glabājās divas ļoti pazīstamas El Greco gleznas.

Knosas pils

Tikai 5 km no Hēraklejas centra atrodas senās pilsētas Knosas pilsdrupas. Četrus tūkstošus gadu atpakaļ šeit bija Mīnoju kultūras galvaspilsēta – visas Eiropas civilizācijas šūpulis. Krētā ir tāda paruna: ja Jūs mēģināsiet pamest salu neapskatījuši Knosas pili, Jūs vienkārši no salas neizlaidīs. Mūsdienās tā, iespējams, ir tūristu visapmeklētākā vieta Krētā. Kādreizējā pils ar pieciem stāviem un 1 400 dažādas nozīmes istabām pēc savas uzbūves atgādina labirintu. Kā vēsta leģenda, šeit mitinājās mītiskais Minotaurs – pa pusei cilvēks, pa pusei vērsis. Lai pilsdrupu apmeklētājos kaut nedaudz radītu iespaidu, kā pils izskatījusies senatnē, Mīnoju civilizācijas pirmatklājējs, arheologs Arturs Evanss veica tās daļēju rekonstrukciju.

Gramvusa un Bali lagūna

Tā ir viena no skaistākajām lagūnām Krētā. Ir teikts, ka jūra šeit uzliesmo varavīksnes krāsās. Gramvusa ir sala ar bijušo venēciešu ostu. Mūsdienās cietoksnis ir pamests, to var sasniegt pa stāvām kāpnēm. Nepalaidiet garām iespēju nopeldēties debešķīgi skaistajos Bali lagūnas ūdeņos. Pat slavenie princis Čārlzs un princese Diāna šo lagūnu izvēlējās par sava medusmēneša vietu.

Festa

Apmēram 60 km no Hēraklejas atrodas otra arheoloģiski nozīmīgākā Krētas pilsēta Festa. Tā kādreiz bija Mīnoju civilizācijas svarīgs tirdzniecības un reliģijas centrs. Par nozīmīgāko Mīnoju laikmeta arhitektūras piemēru uzskata Festas piļu kompleksu nevis Knosas pili. Šeit arheologi atrada tā saucamo Festas disku – kurš iespējams kalpojis par mūsdienu kalendāra prototipu. Ceļojuma laikā ir vērts iegriezties kalnu ciematiņā Zarosā, kā arī apskatīt gleznaino Gortinas apkaimi, kuras plašumos kādreiz bija plaukstoša sengrieķu pilsēta ar vērienīgu akropoli.

Spinalongas sala

No Krētas ziemeļaustrumu krasta ar kuģīti var pārcelties uz Spinalongas salu, kura atrodas Elundas līcī. Cietoksnis, kas dominē pāri salai, ir viens no košākajiem vēstures pieminekļiem Krētā, kas no ienaidniekiem sargāja seno Olundas pilsētu (mūslaiku Elundu). Sarāceņu laikos šeit no vajātājiem patvērās kristieši. Pilsētiņa ar mazu baznīcu un kapiem kļuva par piespiedu izsūtīšanas vietu nelaimīgajiem lepras slimniekiem, kur tie pavadīja atlikušā mūža daļu. Līdz 1955. g. šeit atradās pēdējā Eiropas spitālīgo kolonija.

Samārijas aiza

Īstu Krētas kalnu skaistumu var izjust tikai apmeklējot Samārijas aizu. Tiek lēsts, ka tā ir visgarākā Eiropā. Lai arī pārgājiens ilgst aptuveni 5 stundas, tas neliekas nogurdinošs, jo visapkārt paveras neaizmirstami skati. Samārijas aiza ir veidojusies 14 milj. gadu atpakaļ, kad upes gultne stiepās cauri klintīm. Tā izveidojās 18 km gara aiza, kuras platums dažās vietās nepārsniedz pat 3,5 m. Šī ir viena no mūsu planētas iespaidīgākajām vietām. Jums būs iespēja apskatīt Samārijas ciprešu mežu, šķērsot izžuvušās upes gultni un atsvaidzināties ar kristāldzidro kalnu avotu ūdeni. Tālāk pa akmeņainu taku Jūs nonāksiet pie Lībijas jūras krasta. Aizsargājamajās teritorijās mīt daudzu retu sugu zvēri un zaļo ap 450 augu šķirņu. Aiza ir atvērta tūristiem no 1.maija līdz 31.oktobrim.

Matala

Ja Jūs atrodaties Krētā, noteikti jāapmeklē nelielais, bet ļoti interesantais Matalas ciemats un pludmale. Stāvajās smilšainajās nogāzēs kā tumšas ēnas parādās alas. Senatnē (mūsu ēras 1.– 2. gs.) šeit apglabāja mirušos. Pagājušā gadsimta 60.gados šīs alas bija iecienījuši hipiji no visas pasaules. Atpūšoties smilšainajā pludmalē, var pavērot ciemata iedzīvotāju kluso dzīvi, pastaigāt pa šaurajām piejūras ieliņām un vērot laivu un kuģīšu līgano šūpošanos jūras viļņos.

Elafonisi

Tā ir vēl viena no visskaistākajām pludmalēm, kas atrodas salas rietumu daļā. Ūdens ir tik sekls, ka unikālo smilšu salu var sasniegt ar kājām. Elafonisi tuvumā ir klosteris, kas nosaukts par “Zelta kāpņu klosteri”. Ir teikts, ka persona, kas šajā klosterī atradīs zelta kāpni, kļūs par svēto.

Dikti alas

Austrumu Krēta – Lasiti plakankalne ir slavena ar savu virsotni pie Dikti alas. Ēzelīša mugurā vai kājām jūs varēsiet pacelties augsti kalnos un nokļūt Dikti alā, kur tek pazemes upe un atrodas daudz krāšņu stalaktītu un stalagmītu.

Kūrorti

Iraklija

Krētas galvaspilsēta ir Iraklija, kuras kūrort-reģiona zonai piekrīt arī tuvākās pilsētas un ciemi – Amudara, Huve, Hersonisa, Malija un Stalida. Visi kūrorti ir lieliski piemēroti jaunu cilvēku atpūtai, jo tajos valdošā gaisotne ir jautra un neuzspēlēta, tiek piedāvātas daudzas jo daudzas un dažādas izklaides. Pati Iraklija ir visai liela pilsēta un jūras osta ar ļoti kolorītu kopiespaidu. Tā ir Krētas mūsdienīgās dzīves centrs: par to liecina gan daudzie un prestižie veikali, gan trokšņainais austrumnieciskais tirgus, gan salai tik raksturīgās tavernas, gan jauni naktsklubu kompleksi un ūdens-atrakciju parks “Water City“. Savukārt seno Irakliju apjož venēciešu celtie aizsargmūri, aiz kuriem patvērušās šauras, romantisku noskaņu pilnas ieliņas ar seniem namiņiem. Šīs ieliņas galu galā saplūst laukumos un pie strūklakām. Te atrodas arī unikālais Arheoloģiskais muzejs, kurā glabājas pasaulē nozīmīgākā Mīnoja laikmeta senlietu kolekcija. Nedaudz nostāk, 7 km attālumā, atrodas Knosas pils, kura vēsturē zināma arī kā Mīnoja labirints. Un tiešām tajā ir tik daudz šauru pāreju, asu pagriezienu un strupceļu!

Lasite

Unikālās dabas ainavas un bagātā vēsture veidojušas Lasites reģionu par iemīļotu atpūtas vietu turīgiem tūristiem ar labu ”ceļošanas” gaumi. Kādreiz vietējie pakalni bija gluži vai nosēti ar vējdzirnavām, un tamdēļ saprotams, kāpēc vējdzirnavas kļuvušas par reģiona simbolu un populārāko suvenīru starp tiem, kurus Lasitē iegādājas tūristi. Lasites apgabals slavens arī ar savām brīnišķajām dabas vērtībām: unikālo Vajas palmu audzi, Lasites plato ar Diktes alu tajā, Falasarnas unikālo sārto smilšu pludmali un romantisko Spinalongas salu. Lasites piekraste stiepjas no Elundas līdz Paleokastricai – tālākajam salas austrumu punktam, pagriežoties arī uz dienvidu piekrasti – ar pludmalēm pie Mirtas līča, Jerapetras, Ajosfotjas un Makriālisas.

Lasites reģiona centrs ir Ajosnikolajas pilsētiņa, kas atrodas 80 km no Iraklijas lidostas pie līča rietumu krasta. To mēdz dēvēt arī par grieķu Sentropēzu – tik ļoti romantiska, restorāniem, kafejnīcām, bāriem bagāta ir šī pilsēta, kas rada izteiktu bezrūpības gaisotni. Gandrīz vai pašā pilsētas centrā atrodas dziļš saldūdens ezers, kura ūdens, neraugoties uz šauro kanālu, kas savieno ezeru ar jomu, tā arī nesajaucas ar jūras ūdeni. Divas pilsētas daļas saista tilts. Piekrasti šajā rajonā ir izrobojuši nelieli līcīši, un pie smilšu pludmalēm, kas pasargātas no vēja un bangām, slejas augstu kategoriju viesnīcas.

Pavisam netālu no Ajosnikolajas, tikai 11 km attālumā, plešas modernākais un prestižākais Krētas kūrorts – Elunda. Tas izveidots vietā, kur kādreiz atradās sengrieķu pilsēta, kas tagad daļēji ir jūras apsegta – tomēr caur kristāldzidro ūdeni labi saskatāmas romantiskās celtņu drupas. Krasta ieloks lieliski pasargā Elundas smilšu pludmales no spēcīgām brāzmām un lielajiem viļņiem, tāpēc gar piekrasti virknējas greznas viesnīcas, daudzās no kurām ir teicami SPA centri.

Retimno

Rietumos no Iraklijas atrodas Retimno – kalnains un ļoti ainavisks apgabals. Šī apgabala centrs ar tādu pat nosaukumu atrodas vienlīdz tālu (aptuveni 65 km) no abām Krētas lidostām. Patreizējā Retimno vietā apmetnes bijušas jau Mīnoja kultūras laikā, taču patiesu uzplaukumu pilsēta piedzīvoja venēciešu valdīšanas gados, kad tika uzcelta pilsēta un osta. Retimno ir saglabājusi savu seno apbūves šarmu: tajā var skatīt gan vēsturiskas baznīcas, gan venēciešu celtās dzīvojamās ēkas un turku mošejas, taču šīs apbūves krāšņākais vaiņags ir 15. gs. celtais cietoksnis pakalna virsotnē. Pilsētā ir attīstīta tūrisma infrastruktūra – daudzi restorāni, kafejnīcas, veikali un diskobāri. Retimno slavena arī ar salā plašāko smilšu pludmali, gar kuru rindojas daudzas triju, četru un piecu zvaigžņu viesnīcas.

Tikai 5 km uz rietumiem no Retimno atrodas nelielais un klusais Platanjas ciems. Šo vietu raksturo draudzīgi iedzīvotāji, smilšu pludmale un ērta pieeja jūrai, kamdēļ īpaši to iemīļojuši tūristi, kas atpūšas kopā ar bērniem.

Georgiupoles ciematiņš, kas atrodas 20 km uz rietumiem no Retimno, ir tik jauks, ka tā apmeklējums iekļauts vietējo ekskursiju maršrutos. Tajā ir vairākas ļoti mājīgas tavernas, kurās vakaros uzstājas vietējie muzikanti, kā arī moderni bāri, taču ciemā valdošo atmosfēru par trauksmainu nosaukt nevar. Toties te ir plaša tīru smilšu pludmale, un arī atpūtnieku nav daudz – kas gan vēl ir vajadzīgs mierīgai un ne ļoti dārgai atpūtai?

Bali, Krētai raksturīgs ciemats, atrodas 40 km no Iraklijas. Daba šajā vietā pārsteidz ar savu skaistumu – gar tīrās un spožās jūras krastiem slejas varenas klintis, kuras izvagojušas grotas, bet līču krastos paslēpušās mazas smilšu pludmalītes. Bali līcī piestāj «pirātu kuģi», kas piedāvā izklaides braucienus gar salas piekrasti. Reidā peldošo kuģu buras, piekrastes tavernas un zivju restorānu terases rada savādu sajūtu – it kā šī vieta būtu veidota pēc pasaku grāmatas ilustrācijām.

Hanja

Hanja bija Krētas galvaspilsēta kopš seniem laikiem līdz pat 1972. gadam. Tā tika uzcelta vietā, kur reiz atradās senā apmetne Kidonija. Hanjā harmoniski apvienojas šauru, labirintam līdzīgu sānieliņu romantika ar daudzām Venēcijas stilā celtām ēkām un turku arhitektūru vecpilsētā. Šajā romantikā savs svars ir arī neoklasisko un moderno ēku elegancei, plašajām alejām un skaistajiem laukumiem pilsētas jaunajā daļā.

Pie ievērojamākajām vietām Hanjā pieder Arheoloģijas muzejs, kas atrodas lielākajā salas baznīcā – Sv. Franciska. Tajā eksponēti galvenokārt salas rietumu daļā iegūtie arheoloģiskie atradumi – sākot jau ar akmens laikmetu. Ļoti saistošs ir Jūras muzejs vecās ostas krastmalā – šeit izstādīti eksponāti, kas saistīti ar Krētas jūrasbraucēju vēsturi. No Venēcijas valdīšanas perioda ir saglabājušies nocietinājumu vaļņi un cietokšņa sienu drupas, kas savulaik ieskāva pilsētu, venēciešu lodžija, mols vecajā ostā, Sv. Roko un Pestītāja baznīca. Otomaņu impērijas valdīšanas atliekas – mošeja vecajā ostā un bāka. Tūristu interesi izsauc dažas pareizticīgo baznīcas: nelielā Ajaanargijas baznīca ar freskām Bizantijas stilā un pilsētā galvenā – Trīs mocekļu baznīca.

Aptuveni 7 km uz rietumiem no Hanjas pilsētas atrodas neliela pilsētiņa Platanja. Tās nosaukums ir ļoti atbilstošs – Platanjas apkaimē aug liels skaits platānu. Netālu no krasta ir neliela sala-rezervāts, kas nosaukta Svētā Teodora (Agios Todoras) vārdā. Šajā salā tiek audzētas slavenās Krētas kalnu kazas – agrimas. Salā uzturēties ir aizliegts, taču ap salu tiek organizētas ekskursijas ar nelieliem izbraucienu kuteriem. Mūsdienās Platanja ir plaši pazīstams Krētas rietumu daļas tūrisma centrs. Šeit atrodas stilā ļoti daudzveidīgas tavernas, restorāni, bāri, diskotēkas, kurās atpūtnieki var patīkami pavadīt vakaru.

Ceļojot uz austrumiem, uz Irakliju, 33 km attālumā no Hanjas pilsētas ir redzama neliela, zaļumu ieskauta pilsētiņa ar nosaukumu Georgiupole. Tikai 4 km attālumā no tās ir neliels ciemats – Kavrosa. Bet netālu no Kavrosas atrodas Krētā vienīgais saldūdens ezers – Kurna, ar kuru saistās milzīgs daudzums mītu un leģendu. Viena no leģendām vēsta, ka šis ezers ir izveidojies no meitenes Korisijas asarām – ezers sākotnēji esot ticis saukts šajā vārdā.

Kurna ir vulkāniskas izcelsmes ezers, ūdens līmenis tajā ir pastāvīgs. Šis ezers ar zemūdens kanāliem savienojas ar citu ezeru, kas atrodas jau kontinentā, zem Atēnām. No Kurnas ciemata katru dienu ezerā dodas tvaikonītis. Lieliski pavadīt dienu var arī vizinoties pa ezeru ar ūdens velosipēdu vai vienkārši apmeklējot kādu no daudzajām tavernām. Pēc tam ar šo pašu tvaikonīti var doties atpakaļ.

Kur palikt?

Krētas salā tiek piedāvātas dažādas naktsmītnes- viesnīcas, villas un apartamenti. Ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko naktsmītni pēc atrašanās vietas, numura veida un ēdināšanas tipa.

Piecu zvaigžņu:

Četru zvaigžņu:

Trīs zvaigžņu:

Divu zvaigžņu:

Līdzīgi Piedāvājumi

Melnkalne

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apvienotie Arābu Emirāti (AAE)

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Džerba Tunisija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...