fbpx

Gruzija 9 dienas

Home > Tour > Gruzija 9 dienas

Ceļojumu datumi:

10.04.2020. – 18.04.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 619.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 669.00 EUR.

01.05.2020. – 09.05.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 609.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 659.00 EUR.

20.06.2020. – 28.06.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 619.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 669.00 EUR.

18.07.2020. – 26.07.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 609.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 659.00 EUR.

15.08.2020. – 23.08.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 609.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 659.00 EUR.

12.09.2020. – 20.09.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 609.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 659.00 EUR.

19.09.2020. – 27.09.2020.

Cena 1 personai, papildus iegādājoties ekskursiju paketi ar 8 ekskursijām, sākot no 609.00 EUR.

Cena 1 personai bez ekskursiju paketes sākot no 659.00 EUR.

Tūres ilgums: 9 dienas.

Ekskursijas pakete: Iekļautas 8 ekskursijas – Tbilisi, Mcheta, Batumi, Kutaisi, Mocameta, Ahalcīhe, Boržomi avoti un Harauguļas nacionālais parks.

Cena par ekskursiju paketi 1 personai ir 125.00 EUR.

Ir iespējams iegādāties papildus ekskursijas, par papildus samaksu.

Ja Jūs ceļojat ar bērniem vecumā no 0 – 12 gadiem – bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.

Cenā iekļauts:

Avio lidojums Rīga – Tbilisi – Rīga (airBaltic);

Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55*40*20 сm);

Nododāma bagāža: 1 soma (max svars 20 kg);

Brauciens tūrista klases autobusā visā ceļojumā garumā;

Izmitināšana 3* viesnīcās, 7 naktis ar brokastīm, 2-vietīga izmitināšana. 4 naktis Tbilisī, 1 naktis Boržomī, 1 naktis Batumī, 1 naktis Kutaisī.

 

Ekskursiju paketē iekļauts:

Ekskursijas city-tour Tbilisī pilsētas;

Ekskursija Mchetā;

Ekskursijas city-tour Batumī;

City-tour Kutaisī;

Ekskursija Mocametā;

Ekskursija Ahalcīhē;

Iepazīšana ar Boržomi avotiem;

Harauguļas nacionāla parka apmeklējums.

 

Cenā nav iekļauti papildus pakalpojumi:

Ekskursija uz Kalnu Adžariju (30.00 €);

Ekskursija Kahetija, Bodve, Signagi (35.00 €);

Pusdienas vīna namā (25.00 €);

Pusdienas klosterī (15.00 €);

Nacionāla šovu programma ar vakariņam restorānā (25.00 €).

Izmitināšana:

Tbilis: Maria Luis hotel 3* vai Hotel Biblioteka 4* vai līdzvērtīgs;

Boržomi: Alma-Ata Hotel 3* vai Old Borjomi 4* vai līdzvērtīgs;

Kutaisi: Hotel Ponte 3* vai līdzvērtīgs;

Batumi: Piazza Inn 3* vai Hotel London 4* vai līdzvērtīgs.

 

Lidojuma laiki:

Izbraukšana no Rīgas 22:55 | Ierašanās Tbilisi 03:25;

Izbraukšana no Tbilisi 04:10 | Ierašanās Rīgā 06:45.

*Lidojuma laiki var mainīties!

 

Tūroperators:  VRK Travel.

Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.

Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā.

Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā.

Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.

Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”

Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi.

Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

Dodoties ceļojumā Jums jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.

Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm.

Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas.

Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba…sts-robezu

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Precīzu izbraukšanas laiku un satikšanās vietu pārbaudīt ceļojuma dokumentos un tūroperatora mājaslapā www.vrktravel.lv sadaļā ”Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Vai jūs zināt, ka 2008. gadā Tbilisi atzīmēja 1550 gadu jubileju? Šīs apbrīnojamās un noslēpumainās pilsētas vēsture sniedzas no sirmās senatnes laikiem – no V gadsimta. Gruzijas karalis Vakhtang Gorgasali pavēlēja izveidot pilsētu starp divām Kaukāza grēdām, auglīgās ielejas centrā. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda “Tbili”, kura nozīme ir “silts”. Patiešām, līdzenumā, kuru ieskauj Sololaksky kalns un Metekhi klintis, atrodas pilsēta, kurā ir atrodami bagātīgi, silti sēra avoti. Viduslaikos Tbilisi (toreiz to sauca par Tiflisu) bija labi pazīstama gan austrumos, gan rietumos, jo Gruzija tajā laikā kļuva par tirdzniecības centru, caur kuru ceļi veda uz dienvidiem uz arābu valstīm, ziemeļiem uz Krieviju, uz rietumiem līdz Bizantijai , uz austrumiem līdz Indijai. Tad arī radās slavenais tā laika aforisms: “Kaukāza atslēga atrodas Tbilisi.” Tomēr šāda ērta atrašanās vieta izraisīja bezgalīgus karus: desmitiem reižu Tbilisi pilsēta tika dedzināta un iznīcināta, taču katru reizi tā tika uzcelta no pelniem. Kopš 19. gadsimta sākuma tika uzcelta mūsdienu Tbilisi, Jaunā pilsēta, centrs ir izveidots pēc taisnstūra ielu principa, kas veido tādu kā režģi. Mūsdienās pilsētas izskats harmoniski apvieno senatni un mūsdienu iezīmes: blakus VI-VII gadsimtu baznīcām, ir izaugušas modernas augstceltnes, tika izveidotas platas ielas, parki, dārzi, laukumi, uzbūvēti majestātiskie tilti pāri straujajai un ūdeņu pārpilnajai Kurai. Bet īstā Tbilisi dvēsele joprojām dzīvo Vecpilsētā. Apbrīnas vērtās, klusās, līkumotās un saules pielietās Tbilisi ieliņās, ar vīnogulājiem apvītas mājas, senās baznīcas ar kārniņu kupoliem, seno klosteru drupas, tradicionālie Gruzijas pagalmiņi ar dīvaini izgrebtām verandām – pretoties šai ainavai nav iespējams.

Pastaiga pa vecām Tbilisi ieliņām dos Jums iespēju apskatīt daudz ko interesantu: Sēra pirtis – Gruzijas galvaspilsētas lepnums, Miera tilts – viens no 13 īpašiem arhitektūras tiltiem , kā arī, neparasts pulkstenis pie Rezo Gabriadze leļļu teātra. Jums būs iespēja nogaršot gruzīnu virtuves  ēdienus un nobaudīt tradicionālo vīnu.

Pievienotā bilde ir no tūroperatora VRK Travel mājaslapas.

 

Tūres programma

1. DIENA

Satikšanās vieta – Rīgas lidostā.

Avio lidojums uz Gruziju.

2. DIENA

Ielidošana Tbilisi. Ierašanās viesnīcā.

Pilsētas ekskursija  pa visu Tbilisi pilsētu (iekļauts ekskursiju paketē). Tbilisi – lieliska Kaukāza pilsēta. Pilsētai nācies piedzīvot daudz savas pastāvēšanas laikā, kas ilgst jau 1500 gadus, tās ir gan uzvaras, gan sakāves. Vēsturiskais Tbilisi centrs atrodas Mtacminda kalna pakājē. Pamatā cilvēki dzīvo divstāvu un trīsstāvu mājās, kas celtas no ķieģeļiem un akmeņiem. Sākumā iepazīsimies ar lielāko Gruzijas klosteri – Svētās Trīsvienības katedrāle (Sameba). Tas ir Gruzijas valsts vienotības simbols. Vahtanga Gorgasali pieminekļa teritorijas apskate. Vahtangs Gorgasali – karalis, kurš panāca Gruzijas pareizticīgo baznīcas autokefaliju (5 gs.), mūsdienu Gruzijas galvaspilsētas dibinātājs. Ar gondolām piebrauksim (~1€/cilv.) pie Narikala cietokšņa, kurš dibināts ap IV gs., tas ir vienā vecumā ar pilsētu, bet iespējams arī vecāks par to. No šejienes Jūs varēsiet baudīt skatus uz senlaicīgo Tbilisi. Pacelsimies pie Mātes Gruzijas pieminekļa. Nokāpšana līdz vecpilsētai ar kājām. Sēru vannu teritorija – ievērojams objekts, kurš kļuvis par Gruzijas galvaspilsētas pamatu. Kājāmgājēju ekskursija pa vecpilsētas ieliņām. Sargo Paradžanova piemineklis – Antonio Mikelandželo rakstīja, ka visu laiku atradās Paradžanova gleznu estētikas gūstā, it īpaši „Granātābola krāsas”. Daudzi vareni pēdējās desmitgades režisori, kuri pielika lielas pūles, lai Meistars iegūst brīvību, un saskaroties ar viņa mākslas darbiem, izjūta tās pašas emocijas. Pasaules tilts – tas ir viens no 13 neparastākiem arhitektūras meistardarbiem pasaulē. Skaists pulkstenis pie Rezo Gabriadze leļļu teātra!

Atgriešanas viesnīcā. Atpūta. Brīvais laiks. Vakarā Jūs sagaida nacionālais šovs ar vakariņām gruzīnu restorānā (par papildus maksu ~25€), kur Jums būs iespēja pagaršot gruzīnu ēdienus, iedzert tradicionālu vīnu un izbaudīt programmu! Gruzijas tautas dziesmas un dejas ir tik par daudzveidīgas kā Gruzijas daba un Gruzijas iedzīvotāju ikdienas dzīve. Daudzbalsīga gruzīnu dziesma un temperamentīgas gruzīnu dejas mākslinieciski un reālistiski atspoguļo tautas domas un jūtas. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe un Signagi (pēc vēlēšanās par papildus maksa – 35€). Pirmais, ko mēs apmeklēsim Kahetijā,  ir Cinandali muzejs! Muiža izbrīna viesus ar savu „brīnumaino dārzu”, pili un lieliskiem skatiem, kas veras uz Azalijas ieleju. Šeit ciemojās A. Puškins, M. Ļermontovs, bet A. Griboedovs bija šīs ģimenes znots un tieši šeit pirmoreiz izlasīja „Gudra cilvēka nelaime”. Cinandales muižu saņēma mantojumā gruzīnu romantisma pamatlicējs, sabiedriskais cilvēks Aleksandrs Čavčavadze (1786-1846). Viņš izaudzis Sanktpēterburgā, karaļa muižā. Viņš bija Ekaterinas II un Aleksandra I krusttēvs. Šeit mēs degustēsim 4 vīna veidus, apskatīsim muzeju un parku. Tālāk Bodbe – slavens klosteris Gruzijā. Pusdienas klosterī (pēc vēlēšanās par papildus maksa – €15), ienākumi  tiek ieguldīti jauna klostera būvniecībai svētās Nino godā. Pēc pusdienām Jums būs iespēja paklanīties sv. Nino kapam un iedomāties vēlēšanos. Brauciens uz Signagi – skaistu mīlestības pilsētu, šeit dzīvo tikai 2000 cilvēki. Mīlestības pilsētā strādā dzimtsarakstu nodaļa, kur var noformēt savas attiecības jebkurā laikā, aizdomājieties! Ekskursija pilsētā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Došanās uz Mchetu (iekļauts ekskursiju paketē). Mcheta ir pirmā Gruzijas galvaspilsēta , kas dibināta senatnē, pirmās tūkstošgades otrajā pusē. Svetichoveli tempļa apmeklējums, kur ir apglabāts Kristus hitons. Templis ir slavens ar savām leģendām, par kurām mēs noteikti Jums izstāstīsim! Tālāk Džavari tempļa apmeklējums. Džavari stāv pie augstas klints malas un lieliski iekļaujas kopējā ainavā ar skarbu, bet ļoti māksliniecisku, apkārtējo dabu. No lejas atnāk Kuras un Aragvi šalkoņas – divas populārākās Gruzijas upes. Pretī paveras Mchetas panorāma. Vējainās Džvari nogāzēs aug Vēlmju koks, uz kura svētceļotāji liek lentītes un iedomājas vēlēšanas. Pusdienas vīna namā (pēc vēlēšanos pa 25€/cilv.). Pārbrauciens uz Gori. Alu pilsētas Upliscihes apmeklēšana (~5€ cilv.) Upliscihe (Uplistsikhe) – 3600 gadu veca zīda ceļa alu pilsēta, kas bija lielākais kaukāziešu pagānu reliģijas reģionālais centrs. Brīnumainā pilsēta dibināta otrā gadu tūkstoša beigās p.m.ē. Šis senlaiku cietoksnis ir grandiozs darbs, jo pilsēta ir celta no akmeņiem.

Ceļš uz Boržomi. Neparasta daba un lieliski skati neatstās Jūs vienaldzīgu. Ierašanās Boržomī. Izmitināšana viesnīcā. Nakts viesnīcā Boržomi.

5. DIENA

Brokastis.

Došanās Ahalcīhē. Rabati cietokšņa apmeklējums (5$ ieejas biļete cietoksnī). Ahalcīhe pilsētiņā, nelielā kalnā, pie klusas upes Pochovi krasta stāv galvenais apskates objekts – sens akmens cietoksnis Rabati. Tā nosaukums radās no arābu valodas un nozīmē „nocietināta vieta”. Tas ir izvietots rietumu nomalē un ir redzams praktiski no jebkuras pilsētas malas. Uzbūvēta XIII gs., šī militārā ēka ir pieredzējusi daudz savas pastāvēšanas laikā. Cietoksnis daudzas reizes tika iznīcināts, bieži atradās aplenkumā,un rezultātā atspoguļo dažādas kultūras un reliģijas. 2012. gadā šeit notika plaša rekonstrukcija, pēc kuras Rabati cietoksnis Alcīhā kļuva par pilsētu pilsētā. Pie tam, tas kļuva ne tikai par vēsturisku pieminekli, bet arī par īstu pilsētas kultūras centru. Cietokšņa sienās atrodas baznīca, mošeja, sinagoga, neliels parks, vēstures muzejs, dažādi veikali un pat dzimtsarakstu nodaļa.

Brauciens uz dienvidu Gruziju. Boržomi avotu un Harauguļas nacionālā parka apmeklējums (iespēja iedzert ūdeni no avota) (~2$ ieeja parkā). Boržomi ir kūrortpilsēta Samche-Džavaheti reģionā, Gruzijas dienvidrietumos. Pilsēta ir slavena ar minerālūdeni Boržomi, kura ieņem pirmo vietu eksporta produktu sarakstā Gruzijā. Boržomi ir zemo kalnu kūrorts un apkārt tam ir kalnu masīvi, kuri pārklāti ar skujkoku un lapu koku mežiem. Klimats atšķiras ar mērenu temperatūru gan vasaras, gan ziemas periodā. Boržomi kanjonā ir vairāk nekā 200 vēsturisku pieminekļu: pilis, baznīcas, klosteri. Īpašu vietu vēsturisku objektu vidū ieņem krievu karaļu Romanovu pils, kura uzbūvēta XVIII gadsimtā. Pārbrauciens uz Kutaisi. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Kutaisi. Pilsētas ekskursija Kutaisī (iekļauts ekskursiju paketē). Kutaisi ir otra lielākā un svarīgākā pilsēta, kura atrodas Imeretā, Rietumu Gruzijā. Pirmie pieminējumi vēstures dokumentos VI-III gadsimtā. Šī pilsēta lepojas ar to, ka pusotra gadsimta laikā, sākot no 978. gada bija Gruzijas galvaspilsēta. Neskatoties uz galvaspilsētas statusa zaudēšanu, Kutaisi palika par svarīgu valsts kultūras, biznesa un tūrisma centru.

Mocameta kompleksa apmeklējums (iekļauts ekskursiju paketē) (~3-4 $ cilv.). Mocameta ir ciems 6 km attalumā no Kutaisi, tas ir slavens ar savu klosteri, kurš uzcelts Gruzijas karaļu Davīda un Konstantina Mheidze nāves vietā, kuri kļuva par gūstekņiem pēc sakāves cīņā pret musulmaņu armiju. Viņus nogalināja, jo atteicās pieņemt musulmaņu reliģiju un vēlāk tiem piešķīra svēto statusu. Klosteris ir mazs, bet ļoti skaits. Mocameta ir Gruzijas arhitektūras piemineklis.

Pārbrauciens uz Batumi. Ekskursijas tūre Batumī (iekļauts ekskursiju paketē). Batumi ir Gruzijas pilsēta (no 1878. gada), Adžarijas galvaspilsēta, osta Melnajā jūrā. Nosaukums cēlies no grieķu Batis – kas ir „dziļš līcis”. Batumi bija populāra arī Senājā Romā, kā liela ostas pilsēta. Mūsdienās Batumi ir viena no ātri augošām pilsētām Melnās jūras piekrastē. Attīstīta infrastruktūra, liels daudzums ievērojamu objektu, izklaides vietas un restorānu nevienu neatstās vienaldzīgu. Azartspēļu cienītājiem būs interesanti apmeklēt vietējos kazino. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Batumi.

7. DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks vai Ekskursijas brauciens uz Kalnu Adžariju (pēc vēlēšanās par papildus maksu – 30€). Botāniska dārza apmeklēšana (4 dol. Ieeja no cilv.), kuru 1880. gadā dibināja A. Krasnovs, un, kurš atrodas vienā no skaistakām Adžarijas malām – Zaļājā ragā, kura klinšainās nogāzes visu gadu ir zaļas. Par Botāniskā dārza arhitektūras pamats bija leģendārie Seramīdas dārzi. Augu kolekcija pārsniedz 5000 sugas un ir savākta no visām pasaules malām. Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums. Jūs ieraudzīsiet arkas tiltu, kurš uzbūvets karalienes Tamaras laikā XII gs. un saglabājies līdz mūsdienam. Gonio-Apasaros cietoksnis. Tikai 15 km attālumā no Batumi atrodas ļoti vērtīgs atradums vēstures pieminekļu cienītājiem. Tās vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā pagātnē. Senākie arheologu atsegtie slāņi cietokšņa teritorijā datējas ar XV-XVII gs.p.m.ē. Pastāv leģenda, ka nosaukums Apasaros cēlies no sengrieķu mīta par argonautiem. Cietokšņa teritorijā atrodas kapenes, kas līdz šai dienai tiek uzskatītas par Svētā Mateja atdusas vietu – vienu no Jēzus Kristus apustuļiem. Mūsdienās Gonio-Apasaros cietoksnis tiek uzskatīts par Adžārijas vēstures romiešu perioda pieminekļiem.

Tiem, kuri nebrauc uz ekskursiju, izrakstīšanās no viesnīcas pusdienas laikā, bet brīvais laiks Batumī līdz vakaram. Vakarā pārbrauciens uz Tbilisi. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Brīva diena Tbilisi. Pusdienas laikā numura atbrīvošana, mantas var atstāt viesnīcas glabātuvē. Vēlu vakarā transfērs uz lidostu.

9. DIENA

Avio lidojums Tbilisi – Rīga.

Ielidošana Rīgā.

Līdzīgi Piedāvājumi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sicīlija un Katānija Lieldienās

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nīlas kruīzi

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...