Goa Indija

Home > Tour > Goa Indija

Galvaspilsēta: Deli.

Valūta: Indijas rūpija.

Valoda : hindi (runā 30% iedzīvotāju), sanskrits, telugu, bengāļu, marathu, tamilu, kannadu un urdu valodas.

Klimats: klimats šeit ir ideāli piemērots atpūtai – gaisa temperatūra dienā ir ap +28 C, bet ūdens Arābijas jūrā uzsilst līdz tādai pašai temperatūrai (+28 C).

Ierodoties lidostā, Jūs sagaidīs gids un tālāk ar transfēru nonāksiet izvēlētajā viesnīcā.

Cenā iekļauts:

Lidojumi Rīga –Goa, Indija– Rīga (ar pārsēšanos);

Nodokļi un nodevas;

Katram rokas bagāža 5 kg un nododamā bagāža līdz 20 kg;

Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē;

Dzīvošana izvēlētāja naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu.

Atpūtas ilgums: 11 naktis.

Ceļojumi pieejami no decembra līdz martam.

Cena vienai personai ir sākot no 739,00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

Ierodoties viesnīcās, būs iespēja apskatīt un rezervēt tūroperatora piedāvātās ekskursijas par papildus samaksu.

Indijas valsts, kurā dzīvo daudz dažādu tautību pārstāvju, savā ilgajā vēsturē ir piedzīvojusi nevienu vien iekarotāju un ieceļotāju vilni. Daži no tiem ir apmetušies Indijā uz dzīvi un sajaukušies kopā ar vietējiem iedzīvotājiem, un pateicoties šim faktam Indijā ir iespējams sastapt tik daudz dažādu kultūru.

Goa ir viens Indijas rietumu piekrastes apburošajiem kūrortiem. Pasakaini skaistās pludmales un Arābijas jūras caurspīdīgais ūdens aicina tūristus no visas pasaules.  Šodien Goa veido desmitiem ciematiņu Arābijas jūras krastā. Šis nelielais Indijas štats ir sadalīts dienvidu, centrālajā un ziemeļu daļā. Goa dienvidu un centrālās daļas ir slavenas ar greznām viesnīcām un restorāniem, bet ziemeļu daļa ir “nepieradinātajam” tūristam domāta pasaule ar lētiem viesu namiem, kafejnīcām un kempingiem. Goa dienvidi un centrālā daļa ir domāta tiem, kas meklē mierīgu un laisku atpūtu, bet ziemeļus mierpilnai atpūtai var traucēt krāsainas un bezgalīgas svinības.

Vēsture

Gandrīz viss Indijas subkontinents tikai apvienots 130. gadā pirms mūsu ēras, kad valdīja Maurju dinastija. Tam sekoja Guptu impērijas periods, ko vēsturnieki sauc par Indijas zelta laikiem.  Guptu impērijas laikā Indijā izaugsmi piedzīvoja māksla, matemātika, arhitektūra, astronomija un reliģiozā filozofija. Eiropieši, kas nonāca Indijā XV gadā, atklāja, ka šajā teritorijā ir liels skaits savstarpēji naidīgi noskaņotu un kara stāvoklī esošu karaļvalstu. Pirmie Indijas kolonisti bija portugāļi, kas vēlāk piekāpās holandiešiem, kam sekoja francūži. Beigu beigās virsroku guva briti, kas 1876. gadā paziņoja, ka Indija ir viņu kolonija.  1947. gadā Indija kļuva par neatkarīgu valsti. Tomēr Goa reģionu Portugāle turpināja pārvaldīt līdz 1961. gadam, kad pēc desmitgadēm ilgiem strīdiem par provinces statusu Indijas karaspēks padzina portugāļus. Bet, arī pēc Indijas iejaukšanās Goa pilsoņi referendumā pieņēma lēmumu saglabāt autonomas teritorijas statusu, pievienojoties Indijai tikai 1987. gadā. Katru gadu 19. decembrī, kas ir oficiāla brīvdiena šajā provincē, Goa svin Portugāles valdīšanas beigu dienu.

Goa ir ļoti savdabīgs reģions, kas būtiski atšķiras no pārējās Indijas. Ilgu laiku Goa bija Portugāles kolonija, kā rezultātā šeit ir vērojami spilgti Indijas un Eiropas kontrasti.  Baltās kristiešu baznīcas šeit atrodas blakus seniem hinduistu tempļiem. Mūzika, dziesmas, arhitektūra, ēdiens – uz katra soļa izjutīsiet kultūru sajaukumu, kas rada unikālo Goa garu. Šodien šeit ir vairāk viesnīcu, restorānu, kafejnīcu, bāru, nakts izklaides vietu, iepirkšanās vietu un tūristiem piemērota apkārtne. Tomēr cilvēki joprojām brauc uz šejieni, lai baudītu mieru un bezrūpību, apgūtu jogu vai vienkārši labi atpūstos šī vārda vistiešākajā nozīmē. Goa provincē ir visi ūdens sporta veidiem (no buru sporta līdz sērfingam vai kaitošanai) nepieciešamie apstākļi. Šeit ir lieliskas iespējas nirt koraļļu rifos, kā arī zvejot iekšējos un jūras ūdeņos.

Reliģija

Hinduisms (82 %), islāms (12 %), budisms un citas reliģijas.

Darba laiks

Veikali strādā no 10:00 līdz 13:00 un no 15:00 līdz 18:00. Nelieli veikaliņi strādā ilgāk. Slavenais krāmu tirgus un citi Goa tirgi uzsāk darbu dažādos laikos – viens 6:00 no rīta, citi 8:00. Arī tirgi tiek slēgti 18:00 vai nedaudz vēlāk.

Dzeramnauda

Indijā ir ieteicams atstāt dzeramnaudu ikvienam, kas jums ir sniedzis jebkāda veida palīdzību vai pakalpojumu: no taksista līdz šveicaram vai mantu nesējiem. Nav ieteicams dot ziedojumus, jo tādā gadījumā jums sekos viss lūdzēju pulks.

Transports

 Indijas sabiedriskais transports ir viens no noslogotākajiem visā pasaulē. Indijas dzelzceļš garuma ziņā visā pasaulē ieņem ceturto vietu. Automašīnu ir salīdzinoši maz, bet ir ļoti daudz nelielu motociklu un mopēdu. Ceļu satiksme Indijā tiek vērtēta kā viena no sliktākajām visā pasaulē, jo šeit uz ceļiem valda milzīgs haoss. Tomēr atrast taksometru vai tuk-tuku Goa provincē nebūs problēma. Jūs to varat izdarīt pasi, patirgojoties uz ielas, vai palūgt viesnīcas darbiniekus. Vēl viens populārs pārvietošanās veids ir motorollera īre. Protams, jums būs nepārtraukti jāseko līdzi tam, kas notiek uz ceļa.

Ierobežojumi

Sabiedriskās vietās ir aizliegts smēķēt un lietot alkoholiskus dzērienus, kas netiek tirgoti valsts svētku laikā. Goa provincē šie ierobežojumi nav tik strikti, bet esiet uzmanīgi citās Indijas provincēs, it īpaši apmeklējot populāras apskates vietas. No vienas provinces citā ir aizliegts ievest jebkāda veida alkoholiskos dzērienus.

Dāvanas

Masalas tēja, dabiskas pārtikas piedevas, ārstnieciskie augi, zīds, eksotiskas garšvielas.

Kūrorti

Goa ir Indijas attīstītākā kūrortu zona, kuru veido divi reģioni – ziemeļu un dienvidu Goa. Ziemeļu Goa kūrortos atrodas ekonomiskās klases viesnīcas, kas ir izvietotas tālāk no pludmales, bet šeit ir plašākas izklaides iespējas. Goa dienvidu piekraste ir piemērota mierīgas atpūtas cienītājiem un šajā kūrortu zonā atrodas augstākas klases viesnīcas. Goa augstākās kategorijas viesnīcas parasti ir starptautisko vai vietējo viesnīcu tīklu viesnīcas, kā rezultātā šajās viesnīcās tiek piedāvāta kvalitatīva apkalpošana, viesnīcu teritorijas ir skaista apzaļumotas, bet iekštelpās ir stilīgs interjers. Daudzās augstākā līmeņa viesnīcās ir ajurvēdas centri, kuros strādā ārsti-speciālisti. Zemākas klases viesnīcas (2-3 zvaigžņu viesnīcas) ir nelielas un pieticīgas, bet aprīkojums, santehnika un mēbeles numuriņos var būt vecas. Atbilstoši likumdošanai, Goa viesnīcu ēkām, izņemot pāris izņēmumus, ir jāatrodas vismaz 500 m attālumā no okeāna. Tāpat Indijas likumdošana nosaka, ka viesnīcām nedrīkst būt savas privātās pludmales. Tūristi saņemt atļauju izmantot atpūtas krēslus pludmales kafejnīcā, kur nopērkot dzērienu vai ēdienu jums ļaus izmantot atpūtas krēslu bez maksas. Arī dažām 5* viesnīcām ir šādas atļaujas, kā rezultātā to viesiem ir iespēja izmantot atpūtas krēslus par brīvu.

Atpūta Goa centrālajā daļā:

 Bambolima atrodas 7 kilometru attālumā no Panadži galvaspilsētas, Zuari upes līcī. Bambolima ir mierīgs un salīdzinoši izolēts kūrorts, kur valda miermīlīga un laiska tropu atmosfēra. Šī vieta tiek dēvēta par miera paradīzi, kas ir ideāli piemērota atpūtai un spēku atgūšanai. Bambolimas pludmale ir mazāk piemērota peldēm, tāpēc labāk doties uz netālu esošo Miramaru. Bambolima ir paredzēta tiem, kas vēlas mierīgi atpūsties, saglabājot iespēju ātri nokļūt līdz Panadži pilsētai un citām Goa pludmalēm ar skaļu naktsdzīvi.

Atpūta Goa ziemeļos: 

Ašvemas (Ashwem) pludmale ir gandrīz nepārtraukta smilšu josla no ziemeļiem līdz dienvidiem, no tālajos ziemeļos esošās Arambolas pludmales līdz dienvidos esošajai Mordžimai. Smalkās baltās smiltis, silts ūdens pilnīgs miers ir īpašības, kuru dēļ šīs Goa pludmales ir tik populārās. Visas piekrastes garumā atrodas slaveni restorāni un mazas ēstuves. Šī ir lieliska vieta, lai mierīgi un lēti atpūsties ar bērniem vai divatā. Atšķirībā no citām Goa pludmalēm, Ašvemas platā un nošķirtā piekraste ir mazāk apmeklēta, smilšu joslas beigās aug palmas un citi tropiskie augi. Jūra šeit ir sekla un lieliski piemērota peldēšanai kopā ar bērniem.

Vagatora – mājīga balto smilšu pludmale, kas atrodas Čaporas grīvas otrā pusē, aiz Mordžimas. Pirms vairāk desmitgadēm tieši šeit uz dzīvi apmetās pirmie hipiji, kas ieradās Goa. Sarkano klinšu un kalnu ieskauto, ar palmām klāto pludmali visvairāk ir iecienījuši ārzemju tūristi, bet vietējie iedzīvotāji pavada laiku sauļojoties uz Vagatoras klintīm. Pludmale atrodas vietā, kur jūrā ietek divas saldūdens upes, bet klintis sadala pludmali divās daļās. Jau kopš pirmajām ballītēm, kas šeit notika vēl 20. gadsimta deviņdesmitajos gados, Vagatora ieguva deju mūzikas pludmales slavu. Šeit jums ir iespēja izklaidēties reivos un “trance” mūzikas klubos un bāros, kā arī baudīt deju mūzikas pasākumus, kur uzstājas pasaules labākie dīdžeji.

Baga ir viena no leģendārākajām, populārākajām un tūristu mīlētākajām pludmalēm Goa ziemeļos. Šeit palmu zari pieskaras Arābijas jūras caurspīdīgajiem ūdeņiem. Pludmalē visbiežāk sastapsiet rietumu tūristus, kas bauda ūdens sporta veidus un aktīvo nakts dzīvi. Bagas pludmale ir slavena ar ekskluzīvākajiem restorāniem visā Goa reģionā. Šeit atrodas gan vienkāršākās ēstuves, gan rafinēti augstas klases restorāni. Pludmales apkārtnē ir daudz vidējās klases viesnīcu, kas piedāvā numuriņus par pieņemamām cenām. Kūrortā ir iespējams nodarboties ar niršanu, doties izbraukumos ar kuģiem, piedalīties dažādos ūdens sporta veidos vai vienkārši atpūsties kādā no ajurvēdas centriem. Šeit ir iespējams iepirkties nakts tirgos un atrast īpašu rotaslietu kādā no juvelierveikaliem.

Kalangute (Calangute) – ziemeļu Goa pludmaļu “karalis”. Kalangute ir tipiska Goa pludmale, kur vēji šūpo palmu zarus, bet tūristi atpūšas smiltīs un bauda sauli.  Nosaukums Calangute tulkojumā nozīmē “zvejnieku zeme” un šo nosaukumu pilnībā attaisno tuvumā esošie zvejnieku ciemati Arpora, Baga un Kandolima. Pludmale ir tikai dažu kilometru attālumā no Bagas nakts dzīves galvenajām ielām. Protams, ka šajā vietā ir vislielākais tūrisma piedāvājumu skaits visā ziemeļu Goa: sākot ar niršanu, delfīnu un vaļu vērošanu, dabas ekskursijām līdz dažādām atpūtas vietām, kazino, SPA centriem, jogas skolā un pat “Izlaušanās no istabas” spēlēm.

Kandolima (Candolim) ir Kalangutas pludmales turpinājums, bet šī pludmale tiek uzskatīta par augstāka līmeņa ziemeļu Goa pludmali. Kandolimas ielās tūristus sagaida daudzi veikaliņi un restorāni, kas neļaus garlaikoties. Vakaros, kad ieliņās parādās cilvēki, pludmalē tiek atvērti no palmu lapām un zariem būvēti īslaicīgi koka restorāni un bāri, kas piedāvā gan vietējās virtuves, gan citu valstu ēdienus, tai skaitā arī plašu jūras velšu ēdienu izvēli. Tāpat kā Bagā un Kalangutā, arī Kandolimā jūs varēsiet gan garšīgi paēst, gan jautri pavadīt laiku, kā arī doties aizraujošās ekskursijās un iepazīt vietējo iedzīvotāju ikdienu.

Sinkerima (Sinquerim) – mierīga un satriecoši skaista pludmale, kas atrodas 13 km attālumā no Panadži. Balto smilšu pludmale stiepjas līdz pat Kandolimai. Šī vieta ir radīta mierīgām peldēm bez populārām apskates vietām raksturīgās kņadas, un šeit jūs varēsiet netraucēti baudīt sauli un Arābijas jūras ūdeņus. Ūdens aktivitāšu cienītājus šeit gaida daivings, ūdens slēpes, planēšana virs ūdens ar izpletni un citas izklaides iespējas. Sinkerima ir viena no Goa vecākajām un vislabāk saglabātajām pludmalēm. Netālu atrodas cietoksnis Aguarda, kuru XVII gadsimtā uzbūvēja portugāļi, lai aizstāvētos pret iebrucējiem un apgādātu kuģus ar dzeramo ūdeni.

Atpūta Goa dienvidos: 

Utorda – tīra, plaša, smilšaina pludmale, kas stiepjas vairāku kilometru garumā starp Arosimas un Madžordas pludmalēm. Tuvākajā apkārtnē atrodas daudz restorānu un ēstuvju, kur ir iespējams nobaudīt vietējās virtuves ēdienus, it īpaši no svaigām jūras veltēm pagatavotus. Pludmalē strādā glābēji, kas nozīmē to, ka šeit ir droši peldēties pat lielos viļņos. Utordas pludmalē atrodas vairākas greznas viesnīcas, tāpēc šeit jums būs iespēja komfortabli atpūsties. Šī pludmale ir paredzēta atpūtai no skaļām, tūristu vidū populārām vietām un ikdienišķām problēmām.

Betalbatima – atšķiras no citām pludmalēm ar neparasti zeltainām smiltīm, kur ir iespējams atpūsties zem vējā šalkojošām palmām un baudīt Arābijas jūras nomierinošos viļņus. Šeit sastapsiet lielu skaitu delfīnu. Tuvumā esošās viesnīcas un restorāni piedāvā patīkamu atpūtu, kā arī Goa virtuves ēdienus, delikateses un dzērienus. Betalbatima tiek uzskatīta par vienu no izsmalcinātākajām pludmalēm, kur daudzi dodas pēc kārotās miera sajūtas.

Kolva (Colva) – smalkām, baltām smiltīm klātā pludmale atrodas starp Betalbatimas un Sernabatimas pludmalēm. Šo pludmali pieskata glābēji, ļaujot tūristiem droši un mierīgi baudīt atpūtu. Šeit ir viss nepieciešamais lieliskai atpūtai – viesnīcas, viesu nami, atpūtas vietas, ielu ēdiens, restorāni, bāri un kafejnīcas. Vienīgi nakts dzīve šeit ir klusāka un mierīgāka, jo šī ir mierīgas atpūtas, pasakainu smilšu un ūdens vieta.

Benaulima – viena no klusākajām Goa pludmalēm. Zvejnieku pilsētiņā cilvēki parādās ielās brīvdienās un vakaros. Benaulima gadu laikā ir kļuvusi par vienu no tūristu mīlētākajām vietām visā Goa provincē. Šeit jūs gaida sudrabainas smiltis, kristāldzidrs ūdens, palmas un mierpilna atmosfēra. Pludmale atrodas pilsētas Benaulima tuvumā, kur dzīvo aptuveni 11 tūkstoši iedzīvotāju. Daudzi ceļotāji, kas šeit ierodas miera meklējumos, īrē mājas pludmales tuvumā un pavada šeit visu sezonu. Šeit sevi izklaidi atradīs arī ūdens sporta veidu cienītāji, jo vējš Goa dienvidu piekrastē rada tiešām satriecošus viļņus.

Varka (Varca) ir pasaulē slavena pludmale, kur tūristi no visas pasaules ierodas atpūsties un baudīt sauli. Pludmalē ir iespējams apskatīt senas zvejnieku laivas. Pateicoties neparastajām baltajām smiltīm, kas pakāpeniski pazūd Arābijas jūras ūdeņos, šis neparastais kūrorts ir īsta paradīze atpūtniekiem. Baudiet neparastos Goa virtuves ēdienus kādā no pludmales restorāniem un izbaudiet dabas skaistumu. Pēc tam, kad pie Varkas ciematiņa durvīm pieklauvēja tūrisms, ciematiņā parādījās augstākā līmeņa viesnīcas un tirdzniecības centri, kā arī citas tūristiem paredzētas vietas. Varkā var doties vērot delfīnus, kā arī tuvāk iepazīt šos neparastos jūras dzīļu iemītniekus. Vienkārši pajautājiet par izklaides aktivitātēm jebkurā viesnīcā un jūs noteikt saņemsiet plašu piedāvājumu klāstu, sākot ar vindsērfingu un beidzot ar zvejošanu.

Kavelosima (Cavelossim) tiek uzskatīta par vienu no iespaidīgākajiem Goa dienvidu piekrastes kūrortiem. Pludmale atrodas starp Arābijas jūru un Salas upi. Upes tuvums piešķir kūrortam neparastu ekskluzivitāti un papildu burvību. Baltas smiltis, tirkīzzils ūdens, rīsu lauki un plašas atpūtas iespējas, kā arī SPA procedūras apmierinās jebkura tūrista vēlmes. Šī pludmale pamatoti tiek uzskatīta par vienu no romantiskākajām vietām.

Kanakona (Cаnacona) – Goa provinces dienvidos esošā pilsētiņa līdz pat XVIII gadsimtam netika iekļauta Goa sastāvā. Neskatoties uz to, ka Kanakonas pludmale tūristiem kļuva pieejama kā viena no pēdējām, tā ir atzīta par vienu no skaistākajām un gleznainākajām visā Goa. Populārās Palolem un Agonda pludmales klāj palmas, bet Kanakonas kūrorta teritorijā ietilpst vel 20 smilšainas pludmales šajā gleznainajā piekrastē. Šeit jums būs iespēja saulē baudīt pasakainās smiltis un apburošo jūru.

Ko apskatīt? 

Žēlsirdīgā Jēzus bazilika (portugāļu valodā Bom Jesus) ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā pateicoties savai izsmalcinātajai, bet ļoti bagātajai arhitektūrai.  Pilsēta Vecā Goa jezuītu bazilikas celtniecība tika pabeigta 1605. gadā. Šeit ir iespējams aplūkot Indijas labāko baroka stila izpildījumu. XVII gadsimta beigās bazilikā tika nogādāti svētā Franciska Ksavērija pīšļi sudraba zārkā, kas šeit atrodas vēl šodien.  XV gadsimtā dibinātajā pilsētā Vecā Goa ir vērts apmeklēt arī citas katoļu baznīcas, piemēram, pilsētas doma baznīcu.

Dudhsagara ūdenskritums (Dudhsagar) atrodas Goa austrumos, šo dabas brīnumu dodas apmeklēt gan tūristi no visas pasaules, gan vietējie iedzīvotāji. Dudhsagaras ūdens kritumam ir ļoti tīrs, vēss ūdens un neparasta apkārtne. Lietus sezonas laikā ūdenskrituma ūdens plūsma tiek uzskatīta par spēcīgāko visā Indijā. Ūdenskrituma augstums, ko veido četras kaskādes, ir 310 metri, bet platums 30 metri. Nebrīnieties, ja ceļojot džipos pa džungļiem sastapsiet no zara uz zaru lēkājošus pērtiķus. Līdz ūdenskritumam var nokļūt ar vilcienu, brauciena laika izbaudot unikālu un elpu aizraujošu ūdenskrituma panorāmu. Pēc peldes iesakām apmeklēt netālu esošo 130 akrus plašo plantāciju, kur audzē daudzas pasaulē iecienītas garšvielas.

Panadži pilsētā rodas sajūta, ka atrodas kādā no Vidusjūras pilsētām. Tikai ar Indijas piegaršu. Panadži grandiozā pilsēta piesaista ceļotājus ar zīda namiem, tirgu, dārziem, veikalu galerijām un senām portugāļu ēkām. Šī unikālā Indijas pilsēta apvieno ļoti dažādas kultūras – Goa štata galvaspilsēta vēl atceras Portugāles kolonizācijas laikus, bet šaurajās pilsētas ieliņās ir vērojama skaļā un krāsainā indiešu dzīve. Pilsētas austrumu daļā atrodas latīņu kvartāls, kurā dzīve atgādina krāsaino Brazīliju, nevis Indiju. Iesakām apmeklēt salu, kas atrodas Panadži piekrastē, ko apskalo upe Mandovi. Šajā salā atrodas daudz dažādu ajurvēdas centru un labi saglabājušos portugāļu ēku. Uz salu var nokļūt ar kādu no bieži kursējošajiem prāmjiem. Visērtāk uz salas ir pārvietoties ar velosipēdiem.

Aguadas cietoksnis (Fort Aguada) ir labi saglabājies portugāļu cietoksnis, kas tika uzbūvēts XVII gadsimtā, un atrodas palmām klātajā Kandoli dienvidu pludmalē. Mūsdienās tas tiek izmantots arī kā bāka. Cietoksnis tika uzbūvēts aizsardzībai no holandiešiem un vietējās marathu kopienas. Par godu cietoksnī ierīkotajam saldūdens avotam, kas nodrošināja kuģus ar ūdeni, cietoksnis tika nosaukts par “Ūdens cietoksni” (Fort Aguados). Aptuvenā avota ietilpība bija 9000 tonnas saldūdens. Forta augšējā stāvā 1864. gadā tika ierīkota bāka, kas šodien ir vecākā bāka Āzijā. Stratēģiski izdevīgā vietā uzbūvētais cietoksnis ļāva portugāļiem valdīt visā reģionā.

Leģendārā Hampi pilsēta. Šī pilsēta XIV bija Vidžajanagaras (Vijaynagar) impērijas galvaspilsēta. Hampi pilsētas drupas atrodas 26 km lielā teritorijā. Pilsēta pasaules slavu ir ieguvusi pateicoties meistarīgi izdekorētam prasadam (upurēšanas vietas). Tungabhardas (Tunghabhadra) upes krastā atrodas slavenais Vitalas templis (Vittala). Šeit jūs varat doties pastaigā pa tempļiem, aplūkojot tos gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Atgriezieties senajos laikos pie vēstures pirmsākumiem.

Līdzīgi Piedāvājumi

Barselona Spānija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rodas sala Grieķija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Melnkalne

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...