fbpx

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthietā

Home > Tour > Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthietā

VJETNAMA 2019 – 2020

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthiet pludmalē, kūrortā Muine.

Ceļojuma datumi:

04.02.– 16.02.2020;

11.02.– 23.02.20202;

18.02.– 01.03.2020;

27.02.– 11.03.2020;

17.03. – 29.03.2020;

24.03.– 05.04.2020;

31.03.– 12.04.2020.

Vietu skaists ierobežots!

Ceļojuma ilgums: 13 dienas.

Cena 1 personai sākot no 1479.00 EUR, nakšņojot divvietīgajā numurā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Aviobiļetes Rīga-Hošimina-Rīga (Turkish Airlines caur Stambulu);
  • Kopējā bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • Programmā norādītās ekskursijas vietējā krieviski runājoša gida pavadībā;
  • Dzīvošana viesnīcās ar brokastīm, standarta numura kategorija un 1 pusdienām ceturtajā dienā.

Nav iekļauts cenā:

  • Vjetnamas vīza;
  • Visas pusdienas un vakariņas, ja tās nav norādītas programmā, medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.tt.;
  • Ziemassvētku un Jaungada vakariņas, ja tādas ir paredzētas.

Tūroperators: 365BRĪVDIENAS

Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī izlidošanas laiku un pārvadātāju.

Vjetnamas vīza:

  • LV pilsoņiem tiek kārtots ielūgums pirms brauciena, nepieciešama pases kopija – 25 EUR un 25 USD ir jāmaksa lidostā, ierašanās brīdī, uzrādot pasi, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 krāsainas foto 4 x 6 cm un aizpildīta anketa.
  • LV nepilsoņiem 100 EUR  (noformēšana aizņem ~ 14 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 foto 3.5 x 4.5 un aizpildīta anketa (to saņemsiet aģentūrā).

Izvairieties dzert ūdeni no krāna, pat, ja ir atzīme, ka tas ir filtrēts un sterilizēts. Dzeršanai izmantojiet ūdeni, kas pildīts pudelēs, ar nebojātu aizvērtu vaciņu. Izvairieties no ledus, neļaujiet to pievienot Jūsu dzērieniem, izņemot lielās starptautiskās viesnīcās, kur tas parasti ir droši.

Vjetnama, oficiālais valsts nosaukums Vjetnamas Sociālistiskā Republika, ir valsts Indoķīnas pussalā. Ziemeļos robežojas ar Ķīnu, ziemeļrietumos ar Laosu, dienvidrietumos ar Kambodžu un austrumos ar Dienvidķīnas jūru. Tā ir pārsteidzoša valsts, kura lielā mērā aptver vairākas klimatiskās joslās. Vairāk nekā 80% no Vjetnamas teritorijas aizņem zemie  un vidējie  kalni . Brīvdienas Vjetnamā – ceļojums fantāzijas pasaulē ar neaizmirstamām kalnu ainavām, kafijas un tējas plantācijām, rīsu terasēm, pludmalēm un skaistiem līčiem ar tūkstošiem neapdzīvotām salām.

Hošimina – Vjetnamas dienvidu galvaspilsēta, tajā var apmeklēt dažādus muzejus un teātrus, vienu no vecākajiem pasaules zooloģiskajiem dārziem, apmeklēt Kuti tuneļus un izbaudīt vētrainu naktsdzīvi, kā arī pilsētas vēsturisko centru, kuru rotā plaši un eleganti bulvāri un franču koloniālā stila ēkas.

Fantiet – pateicoties plašajai pludmalei ar baltām smiltīm un lēzenajam krastam, ideāli piemērota atpūtai ar bērniem, bet viļņi patiks arī sērfošanas entuziastiem.

Galvaspilsēta: Vjetnamas galvaspilsēta ir Hanoja.

Valūta: Vjetnamas dongs.

Reliģija: Budisms, konfuciānisms, taoisms, Romas katolicisms, islāms, protestantisms, kā arī pāris vietējās cilšu reliģijas.

Svētki: 1. janvāris (Rietumu Jaunais Gads), 3. februāris (Vjetnamas Komunistiskās partijas dibināšanas diena), 30. aprīlis (Dienvidvjetnamas un Saigonas atbrīvošanas diena), 1. maijs (Darba diena), 19. maijs (Hošimina dzimšanas diena), 28. maijs (Budas dzimšanas, apgaismības un nāves piemiņas diena), 2. septembris (Nacionālās brīvdienas), 3. septembris (Hošimina nāves (1969) piemiņas diena). Novembris: Konfūcija dzimšanas diena; diena mainās, jo tā ir atkarīga no mēness kalendāra.

Valoda: Oficiālā valoda valstī ir vjetnamiešu valoda, bet Vjetnamā runā arī franču, ķīniešu, angļu, Khmer valodās, kā arī vairākos cilšu dialektos, piemēram, Mon-Khmer un Malajiešu –Polinēziešu.

Klimats: Vjetnama ir garena valsts, tāpēc laikapstākļi ziemeļos un dienvidos var krasi atšķirties. Vjetnama izplešas pa divām klimatiskajām zonām, ar mērenu klimatu ziemeļos, un tropisko klimatu dienvidos. Šeit ir mērenā ziemeļu zona ar ziemu no novembra līdz aprīlim, un vasara no maija līdz oktobrim, un tropiskā dienvidu zona, ar klimatu, kas līdzinās lielākajai Dienvidaustrumāzijai. Dienvidos aukstā, sausā sezozna ir no novembra līdz janvārim, karstā un mitrā sezona no februāra līdz aprīlim vai maijam, un lietus sezona no maija vai jūnija līdz oktobrim. Laiku pa laikam Vjetnamu lietus sezonas laikā skar viesuļvētras.

Ceļojuma programma

1. DIENA

Lidojums Rīga-Stambula plkst. 19:00-22:55.

2. DIENA

Ierašanās Hošiminā!

Lidojums Stambula-Hošimina plkst. 02:25. Ierašanās Hošiminas lidostā plkst. 17:10. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās Le Duy Hotel 3*/Deluxe vai cita līdzīga līmeņa viesnīcā.

3.DIENA

Mekongas tūre!

Brokastis viesnīcā. Vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Brauciens ar kuteri pa Mekongas upi, salas apmeklējums, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus, brauciens Vjetnamas zirgu vilktos ratos, vietējās dzīves un amatnieku ražojumu iepazīšana: konfekšu izgatavošanas process no kokosriekstiem, medus, rīsu plāceņi, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka. Brauciens ar ķīniešu buru laivu džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienas, gatavotas no vietējās delikateses – „ziloņa auss” zivs. Pēc pusdienām apmeklēsiet atpūtas vietu, kur varēsiet pagaršot vietējo dzērienu no kokosriekstu ūdens. Atgriešanās Hošiminā.

4.DIENA

Saigona – Ku Či / pilsētas tūre!

Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija ar transportu pa Hošiminas pilsētu (Saigonu), kur apmeklēsiet Centrālo pasta nodaļu un Notre Dame de Saigon katedrāli, Atkalapvienošanās pili, kā arī redzēsiet Cho Lon – ķīniešu pilsētu ar Thien Hau pagodu. Varēsiet apmeklēt lakas izstrādājumu fabriku vai iepirkties Ben Thanh centrālajā tirgū.

Pusdienas vietējā kafeinīcā. Pēc pusdienām brauciens uz Cu Chi tuneļiem 70 km attālumā no Hošiminas, kuri stiepjas 200 km garumā un sastāv no 3 līmeņu dziļumiem no 8 līdz 12 metriem, kas tika izrakti Vjetnamas kara laikā ar ASV. Šobrīd šie tuneļi ir vjetnamiešu gara simbols. Vjetnamas-ASV kara muzeja apmeklējums. Pēc pašu izvēles varēsiet izšaut no amerikāņu automātiem М-16, М-30, М-31 (par papildu samaksu). Nakts Hošiminā.

5.DIENA

Hošimina-Fanthieta.

Pēc brokastīm brauciens uz Fanthietu, Muine kurortu. Izvietošanās viesnīcā, brīvais laiks.

6.-11.DIENA

Atpūta Fanthieta (Mui Ne) pludmalē!

Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē Fanthieta, Muine kurortā.  Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ekskursijas:

Bin Čau karstie avoti atrodas 100 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Minerālā ūdens temperatūra ir 80 grādi. Uz šo minerālo ūdeņu bāzes Bin Čau uzcelts Vjetnamas lielākais medicīniskais dubļu-ūdens ārstniecības centrs. Atpūta un peldēšanās baseinā ar karstu minerālo ūdeni. (Pilns procedūru kurss iekļauj 20-30 minūšu peldi vannā ar dubļiem – uz sava rēķina).

Smilšu kāpas un Lotosu ezers. Tikšanās ar gidu viesnīcā. Transfērs uz ekskursiju. Pirmā pietura – vjetnamiešu zvejnieku ciemats un grezns skats uz ostu. Sarkano kāpu apmeklējums. Varēsiet kopā ar vietējiem bērniem uz dēļa kā ar ragaviņām vizināties pa smilšainajām kāpām (par papildu samaksu). Pēc balto smilšu kāpu apmeklējuma sajutīsieties gluži kā tuksnesī. Varēsiet braukt ar kvadracikliem un strausiem (par papildu samaksu). Balto smilšaino kāpu vidū atrodas pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kurā aug un cauru gadu zied lotosi. Ekskursijas noslēgumā pastaiga gar gleznaino strautu līdz Sarkanajai Kraujai.

Dalata mūžīgā pavasara pilsēta, kura atrodas 1500 metrus virs jūras līmeņa. Apreibinošā Dalatas daba to padarījusi par iemīļotu vietu māksliniekiem-avangardistiem un dzejniekiem. Mūsu ceļš vedīs gar kafijas plantācijām, kur varēsiet nofotografēties slavenās vjetnamiešu kafijas fonā. Ekskursijas laikā apmeklēsiet divus lieliskus ūdenskritumus. Pie Prenn ūdenskrituma varēsiet izjāt ar ziloņiem (par papildu samaksu), bet otra – Datanla ūdenskrituma pakājē dosieties lejup pa “amerikāņu kalniņiem”. Apmeklēsim pašu neparastāko viesnīcu pasaulē – “Trako māju”. Izbrauksim ar Dalatas zināmāko tūrisma objektu – trošu vagoniņu, kas savieno pilsētas centru ar brīnišķīgu budistu kompleksu. Jūs gaida arī vēsturiskā ciemata apmeklējums, varēsiet viesoties zīda izšuvumu gleznu darbnīcā.

Ta Kou kalns atrodas 40 kilometrus uz dienvidiem no Fanthietas. Turp dosimies ar auto, un tālāk – ar pacēlāju uz kalna virsotni. Jums būs jāpieveic vēl 328 pakāpieni līdz Guļošajam Budam – 80 metrus garā statuja tiek uzskatīta par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Tā tika uzcelta 1963.gadā Ta Kou dabas lieguma teritorijā, kuru uzcēla 1931.gadā Nguen imperatoru dinastijas laikā.

12.DIENA

Fanthieta-Hošimina.

Brokastis. Transfērs uz Hošiminas lidostu. Lidojums Hošimina-Stambula plkst. 21:30.

13.DIENA

Ielidošana Stambulā plkst. 04:35. Lidojums Stambula-Rīga plkst. 09:20 – 11:20.

Kūrorti

Hanoi

Vjetnamas galvaspilsēta. Hanoi grūti nosaukt par kūrortu, drīzāk to varētu saukt par  vecāko pilsētu Vjetnamā. Hanoja oficiāli tika dibināta 1010. gadā mūsu ērā. Neskatoties uz straujo attīstību pēdējo desmitgažu laikā, Hanoi – tas ir īsts arhitektūras muzejs, kur valda mierīga atmosfēra un stingri provinciāls gars. Hanoi valda tropu musona klimats. Vislabāk uz šo Vjetnamana kūrortu doties atpūsties  septembrī un oktobrī. Rudens Hanoī ir silts un skaidrs.

Halong

Halong – vēl vien populārs Vjetnams kūrorts. Šeit atrodama viena no satriecošākajām pludmalēm. Halongas līča nosaukums vjetnamiešu valodā nozīmē „Dilstošais pūķis”, tajā atrodas vairāk kā 3000 salas. Šeit atrodamas dīvaina izskata klintis un ieži, kas dažbrīd atgādina bruņurupučus, dažbrīd kamieļus, kaķus vai pat pūķis. Šo visu jūs varat atrast un apskatīt ceļojot ar kuģīti pa Halongas līci.

Da Nang

Da Nang – Centrlālās Vjetnamas kūrorts jau sen kļuvis par vienu no populārākajiem jūras kūrortiem valstī. Šis kūrorts ir veicinājis transporta komunikāciju (starptautisko lidostu, dzelzceļa staciju). Šeit atrodama ļoti skaista pludmale: Vietējā „China Beach” – pludmale, kas ir slavena visā pasaulē ar savām baltajām smiltīm. Da Nang notiek arī pasaules čempionāts sērfingā. Peldēšanas sezona visās līča pludmalēm ilgst no maija līdz jūlijām, laikā kad jūra ir pavisam mierīga. Nodarboties ar sērfošanu šaja kūrortā vislabāk ir laikā no septembra līdz oktobrīm, kad ir vislabākie viļņi.

Nha Trang

Nha Trang – Vjetnamas piejūras kūrorts, atrodas gandrīz pašā salas centrā, Khanhoa provincē. Neskatoties uz lielo rūpniecisko uzņēmumu tuvumu, Nha Trang ir viena no mierīgākajām atpūtas vietām valstī.  Pati pilsēta ir pazīstama arī kā ārstniecības kūrorts: šeit atrodas klīnika, kurā cilvēki tiek ārsti ar dūņu un minerālūdeņu palīdzību. Tiek dziedinātas locītavas, muskuļu un skeleta sistēmas saslimšanas, kā arī tiek ārstētas – ādas slimības, nervu sistēmas, plaušu un bronhu saslimšanas. Nha Trang  – Vjetnamas ģimeniskākais kūrorts, uz kuru tūristi labprāt dodas kopā ar bērniem.

Phan Thiet

Phan Thiet  neliela zvejnieku pilsētiņa, atrodas Binthuanas provinces centrā. Tajā pašā laikā Phan Thiet ir ļoti populārs kūrorts Vjetnamā. Tas ir ideāli piemērots visas ģimenes atpūtai. Šis kūrorts ir ļoti kluss un mājīgs. Ar smilšu pludmalēm un brīnišķām, komfortablām viesnīcām. Atpūta Phan Thiet maksimāli komfortabla ir laika periodā no novembra līdz maijam. Vasarā šeit skaitās lietus sezona.

Saigon

Saigonas pilsēta – otrā, neoficiālā Vjetnamanas galvaspilsēta, atrodas valsts dienvidos. Savu mūsdienu nosaukumu pilsēta ieguva 1975. gadā par godu Vjetnamas valdības dibinātājiem. Lieliskais ģeogrāfiskais novietojums ļāvis Saigonai kļūt par lielāko ekonomisko centru. Saigonas kūrorts – košs un apdzīvots, trokšņains un absolūti eiropeisks, tam ir lielisks nākotnes potenciāls turpmākai attīstībai. Saigona piesaista tūristus un biznesmeņus un no visas pasaules. Saigonā valda subtropu klimats, tāds pats kā Phan Thiet . Vidējā temperatūra gadā ir +27 C.

Phu Quoc

Phu Quoc  – pati lielākā sala Vjetnamā, platība pielīdzināma Singapūrai. Atrodas 40 km no sauszemes, stundas lidojumā no Saigonas. Šeit atrodamas skaistas smilšu pludmales, apstādīta ar kokosriekstu kokiem, ierāmēta tropiskajā mežā. Uz salas novietotoas divas milzīgas pērļu audzēšanas plantācijas – japāņu un amerikāņu, tāpēc nereti Phu Quoc salu sauc par „pērļu salu”. Atpūtu Phu Quoc kūrortā varētu raksturot kā mierīgu un netrokšņainu, tipiska atpūtas uz salas, kura ir ideāli piemērota cilvēkiem, kas vēlas atpūsties un aizbēgt no ikdienas rūpēm un bažām. Phu Quoc  lepnums ir lielais niršanas centrs, kurš tika atvērts 2002. gadā. Starp citu tieši daivings Vjetnamā ir pats lētķais visā pasaulēm. Tas attiecas gan uz inventāra nomas cenām, gan instruktora pakalpojumu cenān. Phu Quoc – skaists Vjetnamas kūrorts, komfortobla atpūta praktiski visa gada garumā. Lietus sezona ilgst tikai vienu mēnesi – oktobri, pārējais laiks – sausā sezona. Vidējā gaisa temperatūra +27 C.

Bang Tao

Bang Tao – vēl viens interesants Vjetnamas kūrorts. Šis kūrorts ir iecienīta atpūtas vieta Saigonas iedzīvotājiem no laika, kad 1890. gada, kad šeit ienāca pirmās franču kolonijas. No Saigonas ļoti viegļi ir nokļūt līdz Bang Tao. Piekrastes josla pie Bang Tao ir izraibināta ar luksusa viesnīcām, pansionātiem un restorāniem. Bang Tao atrodas vairākas atšķirīgas pludmales: priekšējā, aizmgurējā, zīdtārpiņu, kā arī Rocher Noir pludmale. Katrai no tām piemīt savas īpašības un katra no tām ir pa savam interesanta. Šajā Vjetnamas kūrortā valda subtropu klimats, kas nozīmē, ka labākais laiks atpūtai ir periodā no novembra līdz maijam.

Dalat

Dalat lielisks Vjetnamas kūrorts. Sausā sezona ilgst no decembra līdz martam. Bet pat lietus sezonā šeit ir pietiekami saulaun. Dalatas kūrortas atrodas daudz ezeru, ūdenskritumu, kā arī kalnu upju. Turklāt šī ir mūžam zaļa vieta, piepildīta ar mežiem un neticami skaistiem dārziem. Šeit ir iespeājams doties izbraucienos ar laivu pa ezeru vai doties pastaigā uz kalniem. Atpūtas iespējas Dalatas kūrortā ir ļoti plašas. Kūrorts ir populārs jaunlaulāto, kā arī vienkāršu ceļotāju vidū.

Līdzīgi Piedāvājumi

Sofija, Bulgārija maijā

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Malta 5 dienas

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...