fbpx

Džerba Tunisija

Home > Tour > Džerba Tunisija

Džerba – unikāla sala Tunisijā. Homēra “Odisejā” Džerbas sala ir aprakstīta kā vieta, kur cilvēki ēd lotosu. Savas vēstures laikā šī īpašā Tunisijas teritorija bija nozīmīga daudzām Vidusjūras reģiona tautām – berberiem, kartāgiešiem, grieķiem, romiešiem, vandaļiem, bizantiešiem un spāņiem. Salā ir atrodamas ļoti senas ebreju kopienas saknes, un šī minoritāte Džerbā dzīvo vēl šodien. Vēlāk šeit ieradās islāms, bet savulaik salu pārvaldīja arī francūži. Visa šo tautu kopa beigu beigās pārvērtās par neatkārtojamu lotosa ziedu Vidusjūrā ar lieliskām pludmalēm, augstākās kvalitātes viesnīcām un savdabīgu Ziemeļāfrikas garu.

Džerbas sala ir viena labākajām vietām Tunisijā, kur aizbēgt no pilsētas un kūrortu trokšņa. Salas galvaspilsēta Houmt Souk ir saglabājusi savu vecpilsētu, kur šodien ciemiņus gaida mājīgi veikaliņi un restorāni. Daudzi dodas uz Džerbas salu, lai baudītu tās pasakainās pludmales. Šeit ir iespējams ne tikai peldēties no cilvēkiem brīvās, ar palmām apaugušās pludmalēs, bet arī izbaudīt kaitsērfingu. Tieši Džerba ir viens no lielākajiem kaitsērfinga un citu ūdens sporta veidu centriem Tunisijā.

Visā Džerbas salas teritorijā ir izkliedēti ciematiņi. Kūrortā ar nosaukumu Midauna pulcējas visvairāk tūristu, bet Adžimas pilsētā piestāj prāmis no Tunisijas. Uz salas atrodas arī lidosta, kas pēc Tunisijas neatkarības atjaunošanas ir kļuvusi par vārtiem tūristiem, kas dodas atpūsties uz šo mierīgo nostūri. Neskatoties uz to, ka sala ir diezgan apdzīvota, tūrisma infrastruktūra šeit vēl tikai attīstās. Šī iemesla dēļ Džerbā plašu tūristiem paredzētu aktivitāšu un pakalpojumu izvēli piedāvā liels jaunu viesnīcu tīkls. Uz salas atradīsiet gan izsmalcinātas arābu stila viesnīcas un “viss iekļauts” apkalpošanu, gan arī kūrortu viesnīcas ar izklaidēm, atsevišķām ekskursijām un plašām balto smilšu pludmalēm.

Kopā ar lieliskajām viesnīcām uz Džerbas salas parādījās arī plašs SPA centru tīkls, kas ļauj baudīt ne tikai ierastās atveseļošanās un relaksācijas procedūras, bet piedāvā arī tikai Tunisijai raksturīgo talasoterapiju – jūras sniegtā bauda un dziedinošais spēks. Šeit atradīsiet arī golfa laukumus, kur laiku lieliski pavadīs gan iesācēji, gan profesionāli golfa spēlētāji. Tiem, kas meklē izklaides un neatkārtojamu pieredzi, Džerba piedāvā Gvelalas pilsētiņu, ko uz salas dēvē arī par keramikas galvaspilsētu. Gvelalā atrodas vēstures muzejs, kas iepazīstinās jūs ar salas kultūru un paražām (laulības, apgraizīšanas ceremonijas, keramiskie rokdarbi), ļaujot uzzināt vairāk par kulturāli daudzveidīgo Džerbas vēsturi. Vēl viens interesants apskates objekts ir Džerbas krokodilu parks, kas būs ļoti interesants gan jums, gan jūsu bērniem. No tālās Madagaskaras atceļojušie 400 Nīlas krokodili pārsteigs apmeklētājus ar saviem izmēriem un daudzveidību. Šeit uzzināsiet daudz jaunu faktu par pasaules senākajiem rāpuļiem. Beigu beigās, pēc labas atpūtas Džerbas pludmalēs un izpriecām jūrā, jūs varat doties uz Tunisijas ontinentālo daļu, kur atradīsiet seno kartāgiešu pilsētu drupas, kā arī mūsdienīgās arābu pilsētas un kūrortus, un, protams, Sahāras majestātiskais tuksnesis un plašais ezers, kas iestiepjas tuksnesī. Atpūta Džerbas salā paliks atmiņās kā fantastisku pludmaļu un jūras baudīšana oāzē ar Ziemeļāfrikas garšvielām un kultūras mantojumu.

Galvaspilsēta: Tunisijas galvaspilsēta ir Tunisa.  Džerbas salas galvaspilsēta ir Houmt Souk, kas ir saglabājusi savu vecpilsētu, kur šodien ciemiņus gaida mājīgi veikaliņi un restorāni.

Valūta: Tunisijas dinārs.

Valoda: arābu (valsts valoda), otrā valoda – franču, bet tūrisma vietās ir iespējams sarunāties arī angļu valodā.

Reliģija: islāms (98 %), kristietība (1 %), jūdaisms (1 %).

Klimats: Gada laikā uz šīs salas ir vairāk nekā 3200 saulainu stundu. Ūdens temperatūra apkārt salai esošajā Vidusjūrā gada laikā svārstās no +15 grādiem ziemā līdz +28 grādiem pēc Celsija vasarā. Ideālais laiks atpūtai Džerbas salā ir oktobris un novembris, kad gaisa temperatūra ir +20 līdz +23 grādi, bet ūdens temperatūra vēl saglabājas +25o C līmenī.

Atpūtas ilgums: 7 vai 14 naktis.

Ceļojumi pieejami oktobrī.

Cena vienai personai ir sākot no 399,00 Eiro, ceļojot divatā.

Cenas ir atbilstošas izvēlētajai naktsmītnei ar konkrētu ēdināšanas veidu un numura tipu. Piedāvājuma cena var būt mainīga līdz tiek veikta rezervācija.

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Džerba– Rīga;

Katram rokas bagāža 5 kg un nododamā bagāža līdz 20 kg;

Transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;

Gids, kas sagaida lidostā, pavada un informē;

Dzīvošana izvēlētāja naktsmītnē ar atbilstošo ēdināšanas veidu un numura tipu.

Ierodoties Džerbas lidostā, Jūs sagaidīs gids un tālāk ar transfēru nonāksiet izvēlētajā viesnīcā.

Pievienotā bilde ir no tūroperatora Novatours mājaslapas.

 

Vēsture

Pirmās ciltis Tunisijas teritorijā apmetās jau ap 4000. gadu pirms mūsu ēras. Tie bija mūsdienu tuksneša iedzīvotāju, berberu, senči. Visa Tunisijas vēsture ir cieši saistīta ar Eiropu. 1200. gadā pirms mūsu ēras Tunisijas krastos apmetās feniķieši, kas uzcēla Kartāgu – vienu no varenākajām pilsētām Ziemeļāfrikā. Tieši viņi atveda uz Tunisiju pirmo olīvkoku. Periodā no 7. līdz 8. gadsimtam reģionu ieņēma arābi. Šajā periodā uzplauka arābu pilsētas un mošejas, nostiprinājās islāms. 16. gadsimtā Tunisiju vairākas reizes iekaroja Osmaņu impērija. Osmaņu impērijas laikā tunisieši pārņēma lielu skaitu jauninājumu un tradīciju. 1881. gadā Tunisijas teritorijas ieguva Francija. 1956. gadā Tunisija ieguva neatkarību no Francijas, bet, neskatoties uz to, līdz 2011. gada revolūcijai, valsti vadīja viena partija. Tā laika prezidents Habibs Burgiba nodibināja vienpartejisku valsti un valdīja 31 gadu. Pēc 2011. gada apvērsuma valstij izdevās saglabāt mieru un izveidot demokrātiju – par šo sasniegumu jaunajai Tunisijas valdībai pat tika piešķirta Nobela prēmija.

Darba laiks

Lai gan veikalu darba laiks ir atkarīgs no atrašanās vietas un sezonas, veikali parasti tiek atvērti plkst. 9 no rīta. Vasarā, kad pa dienu ir ļoti karsts, daudziem veikaliem un valsts iestādēm ir pēcpusdienas pārtraukums, bet darbu tās atsāk plkst. 16.30. Veikali un valsts iestādes parasti strādā no pirmdienas līdz sestdienai. Daudzi muzeji ir atvērti no plkst. 09.00 līdz plkst. 16-17. Karstajos mēnešos un Ramadāna laikā bankas strādā no plkst. 08.00 līdz plkst. 12.00, bet vēsākos mēnešos laikā no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00.

Dzeramnauda

Viesnīcu darbinieki dzeramnaudu negaida, bet, ja atstāsiet viņiem pāris eiro par lielisko apkalpošanu, visas atpūtas garumā saņemsiet vēl vairāk uzmanības un patīkamu smaidu. Restorānos dzeramnaudas apjoms ir līdzīgs kā citviet pasaulē, no 5 līdz 10%.

Transports

Tunisijā ir labi attīstīta transporta sistēma, kas ar katru gadu tiek uzlabota. Ar vilcienu ir iespējams nokļūt līdz daudzām pilsētām valsts ziemeļu daļā; lielākā daļa vilcienu ir ērti, ātri un izdevīgi. Ceļi visā valstī un starp kūrortiem ir ērti un droši. Tunisijā taksometri ir dzeltenā krāsā un tiem ir īpašas numurzīmes. Visi taksometri ir aprīkoti ar skaitītājiem, kā rezultātā vadītājiem nav iespējas krāpties. Tomēr taksometru vadītāji vienmēr atrod iespējas nopelnīt vairāk, piemēram, piedāvā fiksētu brauciena cenu vai piemēro nakts tarifu. Lielie satiksmes autobusi kursē starp pilsētām, bet sabiedriskā transporta cenas šeit ir zemas. Baltas krāsas mikroautobusi ar melnām svītrām (luāži) kursē starp pilsētām pa noteiktajiem maršrutiem. Šis ir ērts satiksmes līdzeklis. Par brauciena cenu ir iepriekš jāvienojas ar vadītāju. Brauciens pilsētas robežās izmaksās aptuveni 1 dināru.

Ierobežojumi

Neskatoties uz jautrību un pacilāto garastāvokli atvaļinājuma laikā, atcerieties, ka atrodaties islāma valstī. Uzziniet vairāk par tradīcijām un centieties neaizskart vietējo iedzīvotāju jūtas, paražas un dzīves veidu, it īpaši svētā Ramadāna laikā. Apmeklējot reliģiskas vietas, apģērbam ir jānosedz ķermenis, pat kājas. Tāpat no valsts ir aizliegts izvest vietējo valūtu – Tunisijas dināru. Pēc valūtas maiņas vai skaidras naudas izņemšanas obligāti saglabājiet kvīti par naudas maiņu. Dināri tiek mainīti valūtas maiņas punktos lidostā, uzrādot kvīti par valūtas maiņu.  Apmeklējot muzejus, musulmaņu lūgšanas vietas un citas līdzīga rakstura vietas, it īpaši sievietēm, ir ieteicams vilkt apģērbu, kas nosedz rokas, kājas un krūtis.

Dāvanas

Par nacionālo arābu dārgumu tiek uzskatīta ūdenspīpe. Fatimas roka ir populārs talismans, kas aizsargā no ļaunajiem spēkiem. Tuksneša roze ir pārakmeņojušās smiltis, kas atgādina rozes lapu. Kā arī keramikas šķīvji, izrakstītie tadžina trauki, tradicionālās arābu sandales no ādas, sudraba rotaslietas un aromātiskās austrumu garšvielas, it īpaši safrāns. Vīni, šampūni un sejas maskas ar eksotiskiem māliem.

 

Ko apskatīt?

Džerbas salas izpētes parks

Šis ir viens no jaunajiem izklaides objektiem ģimenēm, kas vēlas vairāk iepazīt Džerbu, tās kultūru un dabu. Šeit apmeklētājus sagaida ne vien salas kultūras mantojuma muzejs, bet arī milzīga krokodilu ferma, kurā dzīvo vairāk nekā 400 lielie Nīlas krokodili. Parka muzejā iepazīsiet salas kultūru, kā arī visas Tunisijas vēsturi un tradīcijas, pieskarsieties reliģijai, tradīcijām un visam arābu pasaules matojumam. Krokodilu fermā paplašināsiet savu zināšanu krājumu par pasaulē vecākajiem rāpuļiem – milzīgajiem Āfrikas krokodiliem.

Houmt Souk

Houmt Souk ir neoficiālā Džerbas salas galvaspilsēta. Tulkojumā no arābu valodas šīs pilsētas nosaukums nozīmē “tirgus rajons/kaimiņu būšana”. Tāpēc šo pilsētu ir vērts apmeklēt, lai apskatītu Tunisijā krāsaināko arābu tirgu. Pilsēta ir izaugusi uz senas romiešu pilsētas drupām un šodien šeit dzīvo 80 tūkstoši iedzīvotāju. Pilsētas arhitektūrā valda baltas krāsas mājas ar zilas krāsas akcentiem. Houmt Souk ir bagāta gan ar jaunām, gan senām mošejām, bet to arhitektūra nedaudz atšķiras no citās arābu valstīs ierastās. Pilsētā joprojām ir saglabājies nocietinājums Borj El Kebir, kas tika uzbūvēts 1432. gadā, kā arī visā pilsētā kopumā ir liels skaits Romas impērijas perioda drupu. Salas galvaspilsētā atrodas arī muzeji, kuros tiek lieliski atspoguļota salas kultūras un tradīciju vēsture. Tūrisma attīstības rezultātā Houmt Souk pilsētā pēdējo gadu laikā ir parādījies liels jaunu restorānu, suvenīru veikaliņu un citu tūristiem piemērotu pakalpojumu skaits. Vietējie iedzīvotāji pelna iztiku ne tikai ar zvejniecību un tūrismu, bet piekopj arī tradicionālos amatus un rokdarbus. Viesojoties salas galvaspilsēta, iesakām obligāti nogaršot tradicionāli pagatavoto astoņkāji.

El Džemas amfiteātris

El Džemas amfiteātris ir neticami labi saglabājies Romas impērijas mantojums, kas atgādina par seno romiešu ietekmi uz Ziemeļāfriku. Ēku ir iespējams apskatīt ne tikai no ārpuses, bet arī doties pastaigā pa arēnas gaiteņiem tā, kā to pirms daudziem gadsimtiem darīja gladiatori. Tāpat jums būs iespēja doties līdz pašai amfiteātra virsotnei un iedomāties, kā cilvēku pūļi vēro gladiatoru cīņas. Mūsdienās El Džema ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Amfiteātris tika uzbūvēts aptuveni 250. gadā pirms mūsu ēras un tajā pietika vietas aptuveni 35 tūkstošiem skatītāju. Slaveno filmu “Gladiators” filmēja tieši šeit.

Galvaspilsētas vecpilsēta

Tunisijas galvaspilsēta Tunisa piesaista ar savu arābu garu un neparasto vecpilsētu. Tunisa, kas atrodas pie Tunisas ezera, kļuva par Tunisijas galvaspilsētu 1956. gadā. Šī ir ļoti moderna, dzīva, kustīga pilsēta, kurā modernā pasaule savijas ar seno vēsturi un tradīcijām. Šeit arābu valsts kolorīts tiek lieliski apvienots ar eiropeiskām tradīcijām. Pilsētā ir uzbūvētas modernas automaģistrāles, metro, daudz izsmalcinātu viesnīcu, restorānu un muzeju. Tunisijas universitāte ir tikai nedaudz jaunāka par Oksfordu. Pilsētas centrs jeb medina – šādi dēvē mūru ieskauto un šauru ieliņu izroboto vecpilsētu. Šeit uzmanību piesaista senās mošejas, vilina tirgus aromāti un krāsas, kā arī laipnie veikalnieki aicina apmeklēt savus veikaliņus. Pirmās būves šajā pilsētā tika celtas 13.-15. gadsimtos.

Kartāga

Senatnē Kartāga bija viena no lielākajām un varenākajām pilsētām pasaulē. Šī pilsēta bija kartāgiešu civilizācijas centrs, kas pirmajā tūkstošgadē pirms mūsu ēras no feniķiešu kolonijas izauga par Vidusjūrā dominējošu impēriju. Kartāga, līdz parādījās vandaļu ciltis, bija vienīgais vērā ņemamais drauds Romas impērijai. Tomēr Romas impērijai izdevās sagraut Kartāgu 146. gadā pirms mūsu ēras, Pūniešu karu laikā, bet vēlāk šī pilsēta tika atjaunota kā romiešu pilsēta un, gadsimtiem ejot, to iekaroja arābu civilizācijas. Daudzus gadsimtus pilsēta bija pamesta līdz brīdim, kad to 20. gadsimtā pievienoja galvaspilsētai Tunisai kā piekrastes rajonu. Kartāgas izpēte tika uzsākta 1830. gadā, bet vēlāk tika izveidots Nacionālais Kartāgas muzejs. Kartāgas drupas ir kļuvušas par vienu no iespaidīgākajiem senāk varenās feniķiešu impērijas pieminekļiem.

Kairuāna

Kairuāna atrodas Tunisijas ziemeļaustrumos. Pilsētu 670. gadā dibināja arābi. Šo reģionu šķērsoja svarīgi tirdzniecības ceļi. Par pilsētas dibināšanu stāsta interesanta leģenda. Tā stāsta, ka arābu karavadonis avotā (tas atrodas Kairuānā vēl šodien) atrada zelta krūku, kas pirms vairākiem gadiem nogrima Mekas avotā. Šis fakts ļāva apvidu nosaukt par svētu. Devītajā gadsimtā pilsēta kļuva par galvaspilsētu. Viduslaikos Kairuāna kļuva par islāma mācību un Korāna centru Ziemeļāfrikā un trešo svētāko pilsētu pēc Mekas un Medīnas. Pilsētas mošeja ir nosaukta par godu arābu karavadonim, kas avotā atrada zelta krūku – Ukba ibn Nafi. Šeit atrodas senākā un eklektiskākā mošeja visā Āfrikā. Musulmaņi tic, ka ceļojums uz Meku ir līdzvērtīgs septiņiem Kairuānas mošejas apmeklējumiem. Mošejas pagalmu izdaiļo apbrīnojamas marmora kolonnas, kas tika atvestas no Romas un Bizantijas.

Tiek uzskatīts, ka vārds “Kairuāna” ir radies pēc slikti izrunāta arābu vārda Oayrawan, t.i. “karavāna”, jo šajā vietā bija pieejams ūdens, šeit piestāja atpūsties karavānas, kas mēroja ceļu no dienvidiem uz ziemeļiem. Dažus pilsētas nosaukumus mēģina atvasināt no Kairas.

Vēl viens apskates objekts pilsētā ir pie pilsētas sienām ierīkotie baseini. Tie tika uzbūvēti 9. gadsimtā. Baseinu tuvumā atrodas mošeja, kurā ir apglabāts pravieša Muhameda bārddzinis Sidi Zahibs, kam piederēja trīs mati no pravieša bārdas.

Vēl Kairuānu dēvē par paklāju (arābu, nevis berberu) galvaspilsētu. Šeit paklāju var atļauties ikviens. Tāpat Kairuāna ir slavena kā Tunisijas saldumu galvaspilsēta. Neskatoties uz to, ka īpašos Tunisijas cepumus var nobaudīt arī citās valsts vietās, vietējie apgalvo, ka Kairuānā tie ir vislabākie. Cepumus pagatavo no mannas un medus. Bieži vien cepumiem pievieno arī dateles.

2009. gadā Kairuāna bija islāma kultūras galvaspilsēta.

Dugga

Šīs senās pilsētas drupas ir ne mazāk iespaidīgas par Kartāgas drupām. Šeit arheoloģiski nozīmīgā teritorija stiepjas 65 hektāru platībā. Dugga bija berberu karaļa pilsēta, ko vēlāk iekaroja pūnieši, romieši un Bizantijas impērija. Teritorija ir unikāla. Viens no slavenākajiem Duggas monumentiem ir lieliski saglabājies lielais amfiteātris, kā arī augšpilsētas drupas, saunas, arkas, tirgus laukums, saieta laukums, villas, pūniešu mauzolejs, Saturna, Merkura, Minervas svētnīcas un daudzas citas ēkas. 1997. gadā Duggas arheoloģiskais komplekss tika iekļauts UNESCO vispasaules mantojuma sarakstā.

Sidi Bou Saida

Manaras kalnā 13. gadsimtā dibinātā pilsēta aizrauj ar savu skaistumu un arhitektūru.

Neparasto skaistumu pastiprina zilās un baltās krāsas mājas. Nav brīnums, ka šo romantisko vietu ir iemīlējuši mākslinieki. Viņi šeit ierodas no visas pasaules. Pilsētu dēvē par Tunisijas Monmartru. Ciemats Manaras kalnā ir dibināts jau 13. gadsimtā. Arī šodien tūristi ierodas šeit, lai aplūkotu neparasto skaistumu. Ir patīkami pastaigāties pa pilsētas baltajām ielām, kur aug milzīgi kaktusi un apelsīnu koki. Mauritāņu kafejnīcas vilina ar patīkamiem aromātiem. Šeit piedāvā ne vien tēju un kafiju, bet arī ūdenspīpi. No Manaras kalna ir redzama Tunisijas galvaspilsēta.

 

Kūrorti

Agiras

Agira ir mierīgāks un omulīgai atpūtai piemērotāks Midaunas turpinājums Džerbas salā. Tāpēc liela daļa izklaides iespēju Agirā ir līdzīgas Midaunas piedāvājumam, kas nozīmē to, ka šeit jūs ērti piekļūsiet tradicionālajām saimniecībām, varēsiet doties izjādēs ar zirgiem, apmeklēt krokodilu parku un muzejus, kā arī patīkami pavadīt laiku golfa laukumos. Agirā jums būs iespēja sajust vēju burās un baudīt kaitsērfingu. Tie, kas vēlas vairāk izklaižu, var doties uz tuvumā esošo Midaunu un baudīt viesnīcu piedāvātās izklaides.

Attālums no Džerbas lidostas līdz Agirai ir aptuveni 30 km, kas nozīmē to, ka no brīža, kad izkāpsiet no lidmašīnas, līdz brīdim, kad ieradīsieties kūrorta, paies ne vairāk kā stunda. Agirā, kā arī visā salā, valda sauss un patīkams klimats, kas sniedz vairāk par 3000 saulainu stundu gadā.

Midoun

Midauna ir Džerbas salas vizītkarte. Otrā salas lielāka pilsēta no Džerbas lidostas atrodas aptuveni 20 km attālumā. Šajā kūrortā atpūtniekiem ir pieejamas plašas izklaides iespējas. Midaunu ieskauj golfa laukumi, kā arī šeit ir iespēja apmeklēt Džerbas krokodilu parku ar 400 Nīlas krokodiliem. Kūrortu ieskauj pasakainās Vidusjūras pludmales. Tāpat šeit ir lieliska iespēja baudīt ūdens sporta veidus: doties ar gaisa pūķi vai vēja dēli jūrā, nirt apkārtnē esošajos rifos. Mierīgākas atpūtas cienītājiem būs iespēja baudīt sauli un jūru uz laivas klāja. Kūrortu ieskauj tradicionālās saimniecības un vietas, kur ir iespējams dodies izjādēs ar zirgiem, iepazīt salas iedzīvotāju ikdienu un apgūt vietējās amatniecības prasmes.

Midaunā atrodas liels izsmalcinātu viesnīcu un SPA centru skaits. Šī ir vieta, kur jūs gaida lieliski restorāni, bāri un izklaides vietas. Midaunas siltās un patīkamās naktis, kā arī saulainās dienas siltajā Vidusjūras krastā palīdzēs jums aizmirst par visām rūpēm, kas jūs gaida mājās. Jums atliek vien baudīt dzīvi kūrortā.

Džardžisas

Zarzisas kūrorts ir interesants ar to, ka atrodas ārpus salas – uz Tunisijas kontinentālās piekrastes. Šī pilsēta ir bagāta ar feniķiešu, romiešu un arābu mantojumu, kā arī ar senām tradīcijām. Zarzisā apskatīsiet pasakaini skaistas mošejas, omulīgo vecpilsētu un vēl gandrīz tūrisma neskarto zvejnieku kopienu. Šeit mitinās arī spēcīga katoļu kopiena un ir ebreju sinagoga.

Pilsēta pelna iztiku ar olīvkoku fermu, zvejniecības un tūrisma palīdzību. Pilsētu ieskauj tuksnesis, kas ļaus jums pilnvērtīgi baudīt smilšu un jūras radīto mieru. Zarzisā jūs sagaidīs tīras un baltas pludmales. Šis kūrorts ir paredzēts tiem, kam patīk klusums un komforts, nošķirtība un iespējas iepazīt vietējo kultūru. Pamazām pilsētā aizvien vairāk parādās tradicionālās virtuves restorāni, pludmales kafejnīcas un citas izklaides iespējas.

Zarzisa pārsteigs ar brīnišķīgajām viesnīcām, kuras pamest negribēsiet visa atvaļinājuma garumā. Ar lielisko pakalpojumu kvalitāti, baseiniem, gardajiem ēdieniem, ar palmām bagātajām pludmalēm un nemainīgi patīkamajiem laika apstākļiem Zarzisa uz mūžiem iekaros jūsu sirdi. Šeit atradīsiet arī visus reģionam raksturīgos SPA pakalpojumus.

Tie, kas vēlas baudīt izsmeļošu kultūras un izklaižu programmu, vienmēr var doties uz tuvumā esošo Džerbas salu vai uz Tunisijas ziemeļos esošajām pilsētām un kūrortiem.

Līdzīgi Piedāvājumi

Āfrikas pērle Zanzibāra

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Enfidha Tunisija

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

GRUZIJA

Nakšu skaits: 1 Stundas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...